Personálny manažér

Profi steel holding, s.r.o.

Miesto práce
Kalnická cesta 12, Levice
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 2 000 EUR/mesiac- bonusový odmeňovací systém k základnému platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadanie vhodného personálu na projekt
- Predstavenie a detailnejší opis činností a podmienok projektu vybranému personálu
- Riadenie logistiky v súvislosti s prideleným personálom
- Organizácia pracovných skúšok personálu
- Zabezpečenie logistiky projektu tzn. ubytovanie, transport, náradie atď
- Riešenie krízových situácií s personálom počas prebiehajúcich projektov
- Komunikácia s poverenými predstaviteľmi zákazníka
- Komunikácia v cudzom jazyku - telefonická aj emailová
- Tvorba reportov na týždennej báze rozdelených podľa zákazníkov, stavieb a počtu pracovníkov prípadne spomenutie iných v danom čase podstatných skutočností

- zaujímavá, samostatná, rôznorodá náplň práce s možnosťou profesného rastu
- práca v dynamickom kolektíve
- priateľský kolektív spolupracovníkov
- inovatívne, moderné pracovné prostredie

Záujemcov o danú pozíciu poprosíme o zaslanie životopisu. Po preštudovaní životopisov budeme telefonicky oslovovať len vybraných kandidátov a pozývať ich na pracovný pohovor do sídla spoločnosti. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

- komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita
- zvládať časový stres a tlak
- byť pripravený na časté telefonovanie s uchádzačmi
- ochota učiť sa nové veci, nevyhnutnosť rýchlej adaptácie, sledovanie viacerých procesov súčasne
- vyžaduje sa samostatné myslenie, organizačné schopnosti, rozhodnosť, pohotové vystupovanie, asertivita

Sme dynamická spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti v nukleárnej energetike v oblasti inštalácie a rekonštrukcií potrubných celkov, oceľových konštrukcií ako aj jednotlivých zariadení. Naša spoločnosť zároveň pôsobí na poli montáží a rekonštrukcií v mnohých ďalších odvetviach, ako napríklad v potravinárskom, farmaceutickom či petrochemickom priemysle.
ID: 4385744  Dátum zverejnenia: 3.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac