Bezpečnostný pracovník - člen zásahovej skupiny

PROFI SECURITY, s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,5 Eur / hod brutto + príplatok za prácu v noci, cez víkend a sviatok, gastrolístky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola chránených objektov na podnet operačného pracovníka. Prípadný zásah voči narušiteľovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- platný preukaz odbornej spôsobilosti podmienkou
- občianska a trestná bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť vykonáva bezpečnostné a technické služby na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Drevárska 23
90201 Pezinok
ID: 1071055   Dátum zverejnenia: 1.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,5 Eur / hod brutto + príplatok za prácu v noci, cez víkend a sviatok, gastrolístky.