Realitný maklér - obchodník - PO, KE, SB

PROFI REALITY SABOL, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 5 000 EUR/mesiacObchodník s NEOBMEDZENÝM vlastným príjmom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dávame príležitosť ambicióznym začiatočníkom, ako aj skúseným obchodníkom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít. Hľadáme ambicióznych ľudí z rôznych profesijných oblastí, všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami.
Ponúkame skvelú príležitosť stať sa skutočným a vyhľadávaným realitným profesionálom so silným zázemím v začiatkoch vašej realitnej kariéry.
NAUČÍME VÁS OBCHODOVAŤ, AJ KEĎ STE ÚPLNÝ ZAČIATOČNÍK - MÁME VYNIKAJÚCI ŠKOLIACI PROGRAM - NAŠTARTUJTE S NAMI VAŠU NOVÚ KARIÉRU!

Čo bude náplňou Vašej práce?

Aktívne oslovovanie nových a existujúcich klientov
Naberanie nehnuteľností
Spravovanie vlastného portfólia nehnuteľností
Pravidelná komunikácia a budovanie vzťahov s klientmi
Obhliadky nehnuteľností
Vykonávanie činností súvisiacich s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností
Komunikácia s hypotekárnymi špecialistami, znalcami, katastrom

- v prevažnej väčšine práca z domu
- časová flexibilita
- samostatné plánovanie svojho času
- príjem obmedzený len vlastnými schopnosťami
- vysoko motivujúci provízny systém
- možnosť rýchleho kariérneho rastu až na pozíciu riaditeľ pobočky alebo oblastný riaditeľ
- silná podpora zamestnávateľa a výborný predajný systém.
- vlastný školiaci systém
- vedenie skúseným obchodníkom

Informácie o výberovom konaní

Práca vyžaduje vlastný automobil, telefón.
Prácu je možné vykonávať na živnosť (1. rok bez odvodov) alebo iná forma podnikania.
Nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti, prejdete kompletným bezplatným školiacim procesom, po ktorom sa stanete realitným obchodníkom - profesionálom.

Požadujeme však: Dobré komunikačné vlastnosti, príjemné vystupovanie, náročnosť na telefonický a osobný kontakt so zákazníkmi.

NA OSOBNÝ POHOVOR BUDÚ POZVANÍ IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, spoľahlivosť, serióznosť, dochvíľnosť, záujem o profesný a osobnostný rozvoj, príjemné vystupovanie voči klientom, komunikatívnosť

PROFI REALITY SABOL nie je bežná realitná kancelária. Naše meno reflektuje naše profesionálne služby pri PREDAJI, KÚPE a PRENÁJME REZIDENČNÝCH A KOMERČNÝCH nehnuteľností. Naša profesionálna služba začína inšpekciou nehnuteľnosti, či konkurenčnou analýzou pred predajom, cez profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti zacielenú na zvýraznenie jej predností až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o nehnuteľnosti dozvie "aj ten kto nechce". Výsledkom je rýchly predaj za maximálnu možnú cenu, vďaka čomu naše služby klienti využívajú opakovane a odporúčajú nás svojim známym, čím sa stávame ich rodinnou realitnou kanceláriou. Ponuky zverejňujeme aj na jedinom portáli vo vlastníctve realitných kancelárií na zoznamrealit.sk.
Našou filozofiou je 100% servis a maximálny komfort klienta a preto samozrejmosťou sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS.

Adresa spoločnosti

PROFI REALITY SABOL, s. r. o.
Budovateľská 63/A
08001 Prešov
ID: 3970864  Dátum zverejnenia: 20.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac