Servisný technik/ Montážnik

PROFI-NET, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
380 - 650 EUR/mesiac, Skúšobná doba 3 mesiace (min. mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácie LAN sietí, servis u klientov, technická podpora, montáž MW zariadení aj vo výškach a náročnom teréne, inštalácie kamerových systémov a dohľad siete. *(nejedná sa o prácu v kancelárii ale väčšinou v teréne)

Mobilný telefón,Auto, Notebook, pracovná doba nie je fixná dá sa prispôsobiť

Jedná sa prevažne o prácu v teréne, servis a montáž u klientov. Manuálne zručnosti sú nevyhnutné. Uchádzač musí byť komunikatívny, samostatný, zručný a dôsledný. Rovnako musí byť pripravený na náročné poveternostné podmienky pri inštalácii technológie na horách a preto musí byť v dobrej fyzickej kondícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia LAN/WAN - Expert
Klient/server administrácia - Expert
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti networking a inštalačné práce

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení úloh, seriózne vystupovanie u klienta, komunikatívnosť, zručnosť. Prax v obore a dobrá fyzická kondícia PODMIENKOU!

PROFI-NET, s.r.o. je významnou spoločnosťou na strednom Slovensku v oblasti poskytovania telekomunikačných služieb. www.profi-net.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1231261  Dátum zverejnenia: 30.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 380 - 650 EUR/mesiac, Skúšobná doba 3 mesiace (min. mzda)