Elektrikári - Nemecko, od 4000 Eur / mesačne

Profi Elektro Meister s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
13.05.2024 / koniec mája
22 EUR/hod.- nástupná hodinová mzda. Záleží od skúseností i znalosti nemeckého jazyka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponúkame prácu pre skupinu elektrikárov, najideálnejšie pre 2-3 člennú zohratú partiu na elektrikárske montáže. Môžu sa však ozvať aj jednotlivci i viacčlenné partie záujemcov. Máme viacero projektov, od klasických bytových inštalácií až po projekty z fotovoltaiky.

Miesto práce: Podľa aktuálneho projektu (Heiden, Düsseldorf, Berlin, Leipzig, Erfurt)

​Dlhodobá práca
​• Fakturácia 14/14 - vždy načas zaplatené faktúry a možnosť zálohy
​• Zabezpečené ubytovanie (nie hradené)
​• Priateľský kolektív (zaučenie a pomoc na pracovisku)
​• Možný finančný rast (na základe skúseností)
• Pracovná doba od 60h/týždeň
​• Opora pre kolegov pri akejkoľvek situácii či probléme
​• Turnusy dohodou (štandard 3+1)​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektroinštalácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

• spoľahlivosť

​• zodpovednosť

​• samostatnosť

​• férovosť

​• flexibilita

​• živnosť

• znalosť cudzieho jazyka minimálne na úrovni stavebnej nemčiny / alebo anglický jazyk na úrovni komunikácie

Elektrikárska firma pôsobiaca na nemeckom trhu vyše 8 rokov s vlastnými projektmi, náradím, firemnými dodávkami. Robíme hlavne bytovú-domovú elektroinštaláciu, školy, škôlky, obchody, bytovky, hotely viacúčelové budovy a iné.
www.profielektromeister.de https://www.instagram.com/profielektromeistersk/

Kontakt

ID: 4818406  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 22 EUR/hod.