Reagujte bez životopisu

Elektrikári Nemecko 28,-€/hod - nástup ihneď

Profi Elektro Meister s.r.o.

Miesto práce
Bavaria, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/ podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
23 - 28 EUR/hod.Týždenne sa robí ode 60 hodín,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú prácu pre skúsených elektrikárov do Nemecka - pre jednotlivcov aj viacčlenné partie.

Pracovná náplň spočíva v ťahaní káblov na pozície podľa plánu, zapájanie vypínačov, zásuviek, rozvodových skríň, zapájanie telefónnych aj internetových káblov.
Práca sa týka prevažne bytovej elektroinštalácie.

• Dlhodobá práca
• Fakturácia 14/14 - vždy načas zaplatené faktúry a možnosť zálohy
• Pracovná doba od 60h/týždeň
• Zabezpečené ubytovanie
• Priateľský kolektív (zaučenie a pomoc na pracovisku)
• Pracovné náradie zn. Hilti
• Pracovné oblečenie (montérky, tričká a pulóvre)
• Nové firemné auto k dispozícii
• Možný finančný rast (na základe skúseností a odpracovaný čas vo firme )
• Práca na turnusy/ dĺžka turnusov na dohode
• Opora pre kolegov pri akejkoľvek situácii či probléme
• Nie sme agentúra!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár / Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

* platné osvedčenie o skúške z vyhlášky
MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie
* živnosť
* spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
* flexibilita

Elektrikárska firma pôsobiaca na nemeckom trhu vyše 8 rokov s vlastnými projektmi, náradím, firemnými dodávkami. Robíme hlavne bytovú-domovú elektroinštaláciu, školy, škôlky, obchody, bytovky, hotely viacúčelové budovy a iné.
www.profielektromeister.de https://www.instagram.com/profielektromeistersk/
ID: 4515326  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 23 EUR/hod.