Společnost Scimed Biotechnologies, s.r.o. obsazuje pro Laboratoř v areálu fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pozici: Vedoucí laborantka

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

University Hospital Vinohrady, Šrobárova 1150, Vinohrady, Praha, Česko
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zajištění plynulého chodu laboratoře (plánování činností na jednotlivé pracovníky a jejich rovnoměrné pracovní vytížení, účelné rozmístění pracovníků dle potřeb laboratoře s ohledem na optimální využití jejich kvalifikace)
• metodické vedení zdravotních laborantů v rozsahu své odbornosti
• řízení, kontrola a pravidelné hodnocení činnosti podřízených pracovníků
• odpovědnost za organizaci a odbornou úroveň zapracování nových laborantů
• odpovědnost za personální obsazení směn
• zajištění plynulého zásobování a hospodárného využívání spotřebního zdravotnického materiálu

• zajímavou a odpovědnou práci
• flexibilní pracovní dobu
• zajímavé platové ohodnocení
• motivační prémie
• 5 týdnů dovolené, Multisport, příspěvek na stravování
• Individuální rozvržení pracovní doby

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Scimed Biotechnologies, s.r.o.
Vaše životopisy zasielajte priamo na Ing. Luciu Horákovú e - mailom na adresu: [email protected]

Stručná charakteristika spoločnosti pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Laboratoř společnosti Scimed Biotechnologies, s.r.o. poskytuje spolupracujícím lékařům, zdravotnickým zařízením a pacientům vyšetření v oborech klinické imunologie a lékařské mikrobiologie včetně specializovaných vyšetření mikrobiologické molekulární diagnostiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdělání zdravotnického, přírodovědného či chemického zaměření, atestace v oboru lékařská mikrobiologie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícii výhodou

Atestace v oboru lékařská mikrobiologie

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4213589  Dátum zverejnenia: 30.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/mesiac