Junior Trainee Program (JTP) - oddelenie konkurzov vyrovnaní a úmrtí

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3.80 Eur / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte urobiť prvý krok smerom k vašej kariére.
Máme pre vás jedinečnú šancu. Staňte sa naším kolegom už počas štúdia na vysokej škole.

Junior Trainee Program je navrhnutý pre študentov vysokých škôl, prevažne v odbore práva , financií, účtovníctva, podnikovej ekonómie, manažmentu, marketingu, ktorí chcú začať svoju prípravu na profesijnú dráhu v spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Medzi základné činnosti vykonávané počas JTP na oddelení konkurzov patria:
- výpomoc pri vyhotovení prihlášok pohľadávok spoločnosti do dedičských konaní, pri zabezpečení všetkých dokumentov k prihláške do dedičských konaní,
- výpomoc pri činnostiach súvisiacich s problematikou insolvenčného konania, pri vyhotovení prihlášok pohľadávok spoločnosti do insolvenčných konaní a príprava všetkých dokumentov,
- evidencia a archivácia dokumentov súvisiacich s činnosťou na oddelení
- administratívna výpomoc.

Ponúkame vám adaptačný a rozvojový program, v priebehu ktorého:
• sa dokonale zoznámite s chodom spoločnosti;
• získate ucelený prehľad a predstavu o jednotlivých procesoch a činnostiach spoločnosti a spoznáte princípy jednotlivých útvarov;
• zapojíte sa do reálnych projektov a úloh, získate praktické skúsenosti pri ich riešení.

Junior Trainee Program Vám naviac ponúka:
● Prácu na čiastočný pracovný úväzok v medzinárodnom prostredí, rešpektujúci vaše časové možnosti.
● Profesijný rozvoj.
● Príjemné pracovné prostredie.
● Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent vysokej školy prevažne v odbore práva, no aj vo odbore financií, účtovníctva, podnikovej ekonómie, manažmentu, marketingu,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- aktívny prístup k práci,
- precíznosť.

Spoločnosť Proficredit Slovakia je od roku 2000 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
82496 Bratislava - Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Geršiová
Tel.: +421220641112
E-mail: poslať životopis
ID: 3447638   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3.80 Eur / hodina