Asistent personálneho úseku - Junior Trainee Program - práca pre študenta vysokej školy

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte urobiť prvý krok smerom k vašej kariére.
Máme pre vás jedinečnú šancu. Staňte sa naším kolegom už počas štúdia na vysokej škole.

Ponúkame vám adaptačný a rozvojový program na úseku HR v priebehu ktorého:
• sa dokonale zoznámite s chodom spoločnosti,
• zapojíte sa do reálnych úloh na úseku HR , získate praktické skúsenosti pri ich riešení.

Náplň práce :
• tvorba inzercií na obsadzovanie administratívnych pozícii na centrále spoločnosti, selekcia životopisov,
• organizácia výberových konaní a v prípade požiadavky účasť na pohovoroch,
• administratívna podpora v oblasti náboru a adaptácie zamestnancov,
• administratívna výpomoc na úseku HR spojená so spracovaním personálnej agendy - pracovné zmluvy, dodatky, administratíva spojená s nástupom a odchodom zamestnancov.

Junior Trainee Program Vám naviac ponúka:
● Prácu na čiastočný pracovný úväzok v medzinárodnom prostredí, rešpektujúci vaše časové možnosti.
● Služobný mobil a notebook.
● Profesijný rozvoj.
● Príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, Personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent vysokej školy,
- skúsenosť s vyhľadávaním kandidátov a organizovaním pohovorov,
- výborné komunikačné schopnosti,
- samostatnosť,
- zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť Proficredit Slovakia je od roku 2000 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
824 96 Bratislava
ID: 3344425   Dátum zverejnenia: 12.4.2018