Operátor Interného Call Centra

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne činnosti v internom call centre,
- telefonická komunikácia s klientami/registrovanými záujemcami,
- spracovávanie podkladov, práca s interným systémom,
- poskytovanie servisu/riešenie požiadaviek klientov.
- aktívne oslovovanie a informovanie našich klientov o aktuálnych ponukách a kampaniach,
- predaj finančných produktov z portfólia služieb spoločnosti.

- hodnotné školenia v rámci pracovnej doby,
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí,
- systém zamestnaneckých výhod (zdravotné voľno navyše, príspevok na športové a kultúrne aktivity)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slovenský jazyk na úrovni materinského jazyka (slovom aj písmom),
- výborné komunikačné schopnosti,
- znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni (Word, Excel, E-mail, Internet),
- samostatnosť a zároveň tímová spolupráca.

Spoločnosť Proficredit Slovakia je od roku 2000 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
824 96 Bratislava
ID: 3303929   Dátum zverejnenia: 14.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou