Analytik špecialista – posudzovanie bonity klientov

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Posudzovanie bonity klienta, ktorý žiada o úver podľa presne stanovených kritérií a vyhodnocovanie vierohodnosti údajov.
- Overovanie, či žiadosti spĺňajú všetky stanovené kritéria podľa interných a zákonných nariadení.
- Spracovávanie úloh a štatistík podľa pokynov nadriadeného.
- Komunikácia so zodpovednými oddeleniami.
- Administratíva súvisiaca s posudzovaním úveru.
- Denná práca s nástrojmi Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), s internetom a Interným systémom spoločnosti.
- Práca v tíme.
- Nie je dôležitá prax, ale chuť sa niečo nové naučiť .

- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke.
- Sociálny program zameraný na športové a kultúrne aktivity.
- Možnosť čerpania Sick Day .
- Široké možnosti profesijného vzdelávania.
- Príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa a významnom jubileu.
- Príjemné pracovné prostredie ako aj poloha - Tower 115.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- Odolnosť voči stresu.
- Zmysel pre detail.
- Vysoká miera samostatnosti.
- Schopnosť spracovávať a vyhodnocovať dáta.
- Analytické myslenie (vidieť a pospájať si všetky súvislosti).
- Vysoké pracovné nasadenie.
- Flexibilita.
- Tímový hráč.
- Jedná sa o prácu na zmeny krátky - dlhý týždeň 8:00 – 20:00 vrátane víkendov (každý druhý víkend), v dlhom týždni sa pracuje PO, UT, PI, SO, NE a v krátkom týždni sa pracuje ST, ŠT.

Spoločnosť Proficredit Slovakia je od roku 2000 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
824 96 Bratislava
ID: 3295652   Dátum zverejnenia: 21.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou