Asistent oddelenia žalôb junior

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 25 - TOWER 115, Bratislava 924 96, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zosplatnenie záväzkov,
- všetky činnosti súvisiace so žalobným konaním v súlade s platnými postupom,
- kontrola a priebeh rozhodcovského a súdneho konania vedeného voči žalovaným dlžníkom,
- procesné úkony v rozhodcovskom a súdnom konaní (napr. doplnenie podania, späťvzatie atď.),
- vyhotovovanie podkladov právnemu zástupcovi spoločnosti,
- zodpovednosť za správnosť došlých faktúr od rozhodcov, ich evidenciu a ich včasnú úhradu,
- kontrola výziev na úhradu súdnych poplatkov, trov právneho zastúpenia ich evidenciu a ich včasnú úhradu,
- komunikácia s rozhodcami, ich zamestnancami a súdmi, vrátane právneho zástupcu spoločnosti.

- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke,
- možnosť čerpania Sick Day,
- sociálny program (šport, kultúra, wellness, tímové a celofiremné teambuildingy)
- príspevok pri uzavretí manželstva, narodení dieťaťa a životnom jubileu,
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosť vlastného rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, právo.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Analytické myslenie,
- komunikatívnosť,
- precíznosť,
- vysoká miera samostatnosti,
- ochota vzdelávať sa,
- tímový hráč,
- organizačné schopnosti,
- prax v oblasti správy a vymáhania pohľadávok výhodou.

Spoločnosť Proficredit Slovakia je od roku 2000 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
824 96 Bratislava
ID: 3281201   Dátum zverejnenia: 8.1.2018