Operátor Interného Call Centra - práca na dohodu, pre študentov VŠ

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia so zákazníkmi/registrovanými záujemcami,
- aktívne oslovovanie a informovanie našich zákazníkov o aktuálnych ponukách a kampaniach,
- predaj finančných produktov z portfólia služieb spoločnosti,
- spracovávanie podkladov, práca s interným systémom,
- poskytovanie servisu/riešenie požiadaviek zákazníkov,

- práca na čiastočný pracovný úväzok v medzinárodnom prostredí, rešpektujúci vaše časové možnosti,
- kompletné zaškolenie, hodnotné školenia počas pracovnej doby,
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností,
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí,.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slovenský jazyk na úrovni materinského jazyka (slovom aj písmom),
- znalosť cudzieho jazyka výhodou,
- výborné komunikačné schopnosti,
- skúsenosť s predajom finančných produktov výhodou,
- znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni (Word, Excel, E-mail, Internet),
- zodpovednosť za kvalitu práce,
- samostatnosť a zároveň tímová spolupráca,
- plnenie stanovených cieľov.

Spoločnosť Proficredit Slovakia je od roku 2000 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tower 115, Pribinova 25
824 96 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Geršiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3238831   Dátum zverejnenia: 19.11.2017