Operátor Interného Call Centra

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú spresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická komunikácia so zákazníkmi/registrovanými záujemcami,
- aktívne oslovovanie a informovanie našich zákazníkov o aktuálnych ponukách a kampaniach,
- predaj finančných produktov z portfólia služieb spoločnosti,
- spracovávanie podkladov, práca s interným systémom,
- poskytovanie servisu/riešenie požiadaviek zákazníkov,

- pracovná doba na 8 hodín ( pondelok - piatok ),
- flexibilný harmonogram zmien,
- kompletné zaškolenie, hodnotné školenia počas pracovnej doby,
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností,
- práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí,
- systém zamestnaneckých výhod ( možnosť čerpania zdravotného voľna - 3 dni za rok, darček k jubileám a významným životným udalostiam, pitný režim, príspevok na športové a kultúrne aktivity ).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slovenský jazyk na úrovni materinského jazyka (slovom aj písmom),
- znalosť cudzieho jazyka výhodou,
- výborné komunikačné schopnosti,
- absolvované komunikačné a predajné školenie výhodou,
- skúsenosť s predajom finančných produktov výhodou,
- znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni (Word, Excel, E-mail, Internet),
- zodpovednosť za kvalitu práce,
- samostatnosť a zároveň tímová spolupráca,
- plnenie stanovených cieľov.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3203164  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú spresnené na osobnom pohovore