Špecialista prevádzkového úseku

PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tower 115, Pribinova 25, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Písomná komunikácia s klientami a zamestnávateľmi (forma: e-mail/list),
- spracovanie agendy zamietnutých žiadostí,
- ukončovanie doplatených zmlúv,
- zmeny klientskych dát v informačnom systéme,
- agenda Vracania preplatkov,
- spracovanie vrátenej korešpondencie,
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich klientskych platieb v IS,
- spracovanie agendy prepárovania,
- spracovanie agendy predčasné splatenie,
- spracovanie agendy preplatkov, platieb zo zamietnutých žiadostí a omylom poslaných platieb,
- riešenie reklamácií a sťažností súvisiacich s agendou,
- spracovanie štatistík.

- Dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke,
- sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy),
- možnosť čerpania Sick Day,
- široké možnosti profesijného vzdelávania,
- príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie
- Organizačné schopnosti
- Samostatnosť

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia je významný poskytovateľ úverových finančných služieb v Slovenskej republike. Ako garanciu kvality spoločnosť získala v roku 2015 licenciu od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem toho je členom APSÚ (Asociácia Poskytovateľov Spotrebiteľských Úverov), ako aj iných stavovských organizácií. Materskou spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia je spoločnosť Southstream, a.s..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov