Можливість для людей з України

Pridaj sa k nášmu tímu ako autodetailér a urob z áut pravé klenoty

PROFI CLEAN CAR, s.r.o.

Miesto práce
Nábrežná 9, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme autodetailéra!

Čo budeš robiť:

- Budeš zodpovedný za čistenie a údržbu vozidiel s použitím špeciálnych čistiacich prostriedkov a vybavenia, aby sme zabezpečili ich čistotu a estetický vzhľad.

- Budeš sa starať o bezpečné a efektívne fungovanie pracovného prostredia a dodržiavať stanovené bezpečnostné normy.

Ďalšie príklady náplne práce:

- Budeš sa zaoberať odstraňovaním špiny a nečistôt na vozidlách.

- Budeš upratovať a udržiavať čistotu v priestoroch, kde sa práca vykonáva.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Ráno začínaš s prípravou čistiacich prostriedkov a vybavenia.

- Po príprave začínaš s čistením vozidiel a ich údržbou.

Pracovná doba:

- Pracovný čas je flexibilný, zvyčajne pracujeme v rámci bežného pracovného času od pondelka do nedele.

Ak hľadáš zaujímavú prácu v oblasti autodetailingu, staň sa súčasťou nášho tímu!

- Získaj príležitosť pracovať s modernými a kvalitnými zariadeniami.

- Môžeš sa stať súčasťou mladého a dynamického tímu.

- Získaš možnosť rozvíjať svoje zručnosti a získavať nové skúsenosti.

- Ponúkame flexibilný pracovný čas a zabezpečujeme pravidelné školenia.

- Využi výhodnú firemnú zľavu na naše služby.

- Získaj príležitosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví a pomôcť nám rásť spoločne.

- Možnosť kariérneho rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vieš pracovať s čistiacimi prostriedkami a nástrojmi na čistenie vozidiel.

- Vieš pracovať v tíme a zvládaš aj prácu samostatne.

- Máš zodpovedný prístup k práci a dbáš na detaily.

- Máš minimálne základné vzdelanie a ochotu sa ďalej vzdelávať v oblasti autodetailingu.

- Máš vodičský preukaz skupiny B a vieš jazdiť s automatom.

Špecializujeme sa na individuálne ručné umývanie, tepovanie a leštenie automobilov s osobitnou starostlivosťou o detaily.
Naša práca zahŕňa precízne ručné umývanie, dôkladné tepovanie a profesionálne leštenie vozidiel, čím zabezpečujeme ich bezchybný vzhľad.
Poskytujeme kvalitné ručné umývanie, šetrné tepovanie a dôkladné leštenie vozidiel, aby sme zabezpečili ich optimálnu čistotu a lesk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4791720  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac