Špecialista pre technologickú podporu práčovní/obchodný manažér – Západné Slovensko

Professional support s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o textílie nie je jednoduchá záležitosť. Aj najväčšie práčovne sa spoliehajú na pomoc profesionálov ako sme my. Sme vedúca a úspešná spoločnosť v oblasti profesionálnej starostlivosti o textílie. Staráme sa o textílie z najväčších prevádzok nech to už sú nemocnice, hotely alebo továrne. Nastavujeme zariadenia aj prací proces, analyzujeme jeho výsledky a zlepšujeme kvalitu prania u našich partnerov. Dodávame chemické prostriedky aj zariadenia pre optimalizáciu energii v prevádzkach.
Rozširujeme naše aktivity a preto hľadáme nových spolupracovníkov pre technologickou podporu práčovní a zároveň obchodného manažéra na akvizíciu nových.

Čo vás čaká?

Vašou náplňou práce bude priamy kontakt s najväčšími prevádzkami v regióne, kde budete vytvárať technologickú podporu pracieho procesu. Zároveň budete mať na starosti akvizíciu nových potencionálnych zákazníkov.

Čo si pod tým predstavovať?

- Budete sa starať o existujúcu sieť lojálnych zákazníkov, kde budete hlavným partnerom pri nastavovaní procesov.
- Naučíme vás ako nastaviť technologický proces veľkokapacitného prania textílií na rôznych strojoch.
- Naučíme vás nové technické a technologické zručnosti.
- Budete pracovať v teamu milých a otvorených kolegov.
- Budete pracovať s overenými výrobkami a postupmi, žiadanými značkami ako je Ariel Professional - žiadny no-name.

Je nám jedno, či ste to už niekedy robili. Hľadáme komunikatívnych a pracovitých ľudí, ktorý mali odvahu a silu dotiahnuť to aspoň na maturitu najlepšie chemickom či technickom odbore, VŠ chemicko-technologického smeru je samozrejme výhodou.
Väčšinu vecí vás aj tak naučíme v dlhodobom školiacom programe. V našom teame pracujú nováčikovia tesne po strednej škole ako aj skúsený matadori s 30 ročnou praxou, takže žiaden strach!
Pokiaľ ovládate komunikatívne angličtinu, je to skvelé. Môžeme vás zaradiť do medzinárodných tréningových programov a prepojiť vás a kolegami z iných štátov.

Ponúkame vám trvalý a dlhodobý pracovný pomer. Budeme vás motivovať k najlepším výsledkom, ale zároveň u nás dostanete veľmi slušný fixní základ, ktorý vám umožní venovať sa práci a nie doplňovať si príjem.

Auto, počítač, atď. nie sú benefity, je to bežné vybavenie. Považujeme to za samozrejmosť.

Za váš životopis a krátky popis dôvodov prečo chcete pracovať s nami vám sľubujeme rýchly kontakt a férovú diskusiu o vašej kariére.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemie, energetika, procesní inženýrství, obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívne zručnosti pre jednanie so zákazníkom a snaha riešiť s ním obchodné, technické a technologické potreby.

Zmysel pre technické uvažovanie, nebáť sa základov chémie a fyziky, s ktorou prídete do kontaktu.

Logické myslenie, snaha riešiť obchodné, technické a technologické potreby zákazníka či už samostatne alebo v teame spolu s kolegami.

Asertívne vystupovanie

Ochota cestovať po regiónu cca 4 krajov

Naša spoločnosť reprezentuje systém profesionálnych systémov na upratovanie, hygienu a pranie bielizne Procter&Gamble Professional v Českej republike, na Slovensku av Maďarsku ako exkluzívny zmluvný partner spoločnosti Procter&Gamble pre oblasť Strednej Európy.
www.profsupport.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3719438  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 50 000 Kč/mesiac