Obrábač CNC strojov na 2 zmeny

Professional Manner s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od splnenia kvalifikačných požiadaviek + Mesačné prémie do 20% hrubej základnej mzdy v závislosti od splnenia KPI Živnosť 9-10EUR/hod v závislosti od kvalifikácie a predchádzajúcich pracovných skuseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá obsluha obrábacích strojov
Manipulačné práce pri obsluhe CNC Frézy alebo sústruhu
Vkladanie a vykladanie dielcov
Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielcov
Práca s posuvným meradlom
Práca s technickou dokumentáciou
Jednoduché korekcie parametrov programu Fanuc alebo Siemens
Práca na 2 zmeny ( týždeň PO-PIA 06:00-14:00, druhý týždeň PO-PIA14:00-22:00)

Veľmi príjemné pracovné prostredie, atmosféra rodinnej spoločnosti
Možnosť kariérne rásť i finačne, pravidelné prehodnocovanie platov a kvalifikácie
Práca na 2 zmeny
Mesačné odmeny do 20% základnej hrubej mzdy
V prípade živnosti 9-10EUR/hod v závislosti od kvalifikácie a predchádzajúcich pracovných skuseností.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je veľmi úspešná spoločnosť pôsosbiaca v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, CNC obrábanie, programátor

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 1rok prax ako obrábač CNC strojov v programoch Fanuc alebo Siemens PODMIENKA

Manuálna zručnosť, presnosť, zodpovednosť
Schopnosť čítať technické výkresy
Analytické, logické a technické myslenie

Professional Manner s.r.o. spoločnosť s profesionálnym tímom odborníkov s dlhoročnými a komplexnými skúsenosťami v oblasti personalistiky.
ID: 4212013  Dátum zverejnenia: 8.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac