Koordinátor výroby, Team Leader

Profession Human Resource Consulting s.r.o.

Trnava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Hľadáme Koordinátora výroby pre výrobnú prevádzku v Trnave.
Trvalý pracovný pomer, nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
Jeho úlohou bude:
• Na svojom pracovnom úseku zabezpečuje výrobu z hľadiska kvality, množstva a času dodržiavajúc pracovný cyklus a štandard
• Koordinuje a školí tím výrobných operátorov na výrobných linkách, aby vedeli ovládať pracovné posty svojho modulu, posudzuje spôsobilosť nového výrobného operátora
• Pomáha výrobným operátorom v prípade ťažkostí, zaznamenáva každý zásah a rieši vzniknuté problémy vo výrobe, vykonáva dodatočné úpravy častí produktu vo svojom pracovnom tíme
• Pozná všetky pozície svojho pracovného modulu a pravidelne ich kontroluje.
• Vykonáva operácie údržby prvého stupňa a podieľa sa na TPM
• Zabezpečuje potreby svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia (objednávanie a nosenie prostriedkov osobnej ochrany) vykonáva obhliadku priestorov a rieši nedostatky
• Zásobuje, ubezpečuje sa o dostatku dielcov na pracovnom poste a znovu spustí logistiku v prípade meškania dodávky
• Upozorňuje vedúceho výrobnej jednotky v prípade nedostatkov, odovzdáva pokyny pracovníkovi, ktorý ho strieda, podáva návrhy, podľa ktorých sa prijímajú potrebné rozhodnutia
• Dbá na dodržiavanie bezpečnostných pokynov alebo noriem.

• Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci), 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
• nefinančné benefity
• Práca v trojzmennom režime
• Teplá strava v jedálni, výber jedál, celoročný pitný režim
• Poskytnutý príspevok na ubytovanie

Svoje žiadosti spolu s profesijným životopisom posielajte e mailom na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť s dlhodobým a trvalým pôsobením v oblasti výroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ vzdelanie, technické zameranie výhodou
• Skúsenosti s koordináciou pracovného tímu, prax v riadení, zaškoľovaní, kaučovaní menšieho tímu ľudí (cca 5 -7)
• Skúsenosti vo výrobnom procese, chuť a ochota pracovať na zmeny, technické znalosti vítané
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať, riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie, organizačné schopnosti
• Znalosť MS Excel, MS Word

Personálna agentúra pre stredný a vyšší manažment. Vyhľadávanie a výber pracovníkov pre oblasť výroby, financií, ekonomiky, bankovníctva, informatiky, obchodu, marketingu a sektoru služieb

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3313419  Dátum zverejnenia: 19.2.2018