Specialista QRA

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavanie systému kvality vrátane správnej distribučnej praxe, interných a externých auditov

- Riadenie a prevzatie zodpovednosti za inšpekcie zo strany regulačných orgánov

- Pravidelné zaškolenie personálu distribučního miesta

- Vykonávanie samoinšpekcií a zaisťovanie agendy spojenej so získáním a udržiavaním platnosti certifikátov

- Vykonávanie funkcie odborného zástupcu v oblasti distribúcie liečivých prípravkov

Hľadáme kandidáta, ktorý bude zodpovedný a oprávnený vykonávať všetky činnosti uvedené v kapitole 2.2 i) až xii) Usmernenia o správnej distribučnej praxi humánnych liekov 2013/C 343/01.

✔️ flexibilný pracovný čas podľa dohody

✔️ samostatnosť, vlastná organizácia času
✔️ balík firemných výhod
✔️ 13. plat a ďalšie bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v potravinárskom, zdravotníckom, výrobnom a priemyselnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, všeobecné lekárstvo/ veterinárne lekárstvo/chémia alebo biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti kontroly kvality

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4793292  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac