Revízny technik - plynových a tlakových zariadení

ProfesKontakt, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacMzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Servis vyhradených plynových a tlakových zariadení vrátane kryogénnych zariadení

- Príjem servisných zákaziek a zistenie ich realizácie
- Zaistenie náhradných dielov
- Spolupráca so subdodávateľmi na jednotlivých zákazkách
- Pravidelná komunikácia s externými ale aj internými zákazníkmi

IDE NAJMÄ O PRÁCU V TERÉNE.

✔️ flexibilný pracovný čas
✔️ samostatnosť, vlastná organizácia času
✔️ auto na súkromné účely
✔️ balík firemných výhod
✔️ 13. plat a ďalšie bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Významná mezinárodní společnost, která působí v oblastech potravinářství, zdravotnictví, výroby i průmyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdělání

Vodičský preukaz

B

Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §16 vyhlášky č.508/2009 Z.z.

Oprávnenie pro montáže a opravy vyhradených tlakových a plynových zariadení

- nezávislosť
- flexibilita
- ochota cestovať
- pracovitosť
- ochota učiť sa

ProfesKontakt je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4793281  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac