Junior Key Account Manager - Life Science

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou ihned nebo po výpovědní lhůtě.
Mzdové podmínky (brutto)
1 400 - 1 800 EUR/měsícUvedená horní hranice mzdy je včetně variabilní složky po zapracování.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste čerstvý absolvent Přírodovědecké fakulty a hledáte možnost jak se uplatnit? Nebo už za sebou máte i kratší praxi, ale není to tak úplně pro Vás? Pokud jste si odpověděli ano, pak Vás možná zaujme tato příležitost ⏬

Pro dodavatele laboratorní techniky, spotřebních materiálů a reagencií ve specializaci molekulární biologie, genetiky a genomiky

Hledáme Junior Key Account Managera

Portfolio: spotřební materiály molekulární biologie, genetiky a genomiky

Svěřený region: Košice + 100 km po Slovensku

Pracovní náplň

- Prodej spotřebních materiálů ve svěřeném regionu

- Akvizice a udržování vztahů s vědeckými a výzkumnými laboratořemi, univerzitními laboratořemi, soukromými diagnostickými laboratořemi, odděleními klinické diagnostiky v nemocnicích

- Odborné prezentace portfolia

- Spolupráce s obchodním týmem

- Reporting

Požadavky

- Vysokoškolské vzdělání na Přírodovědecké fakultě - výhodou obor molekulární biologie, genetika, biochemie - není však podmínkou

- Absolvent nebo kratší praxe

- Znalost molekulární biologie/ genetiky/ biochemie

- Anglický jazyk na úrovni min. B1/B2

- Slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího

- Bydliště východ Slovenska (ideálně Košice, Prešov a okolí)

- Aktivní řidič sk.B

- Drive a obchodní duch

- Sebevědomé vystupování

- Ochota cestovat, flexibilní přístup

- Výborné komunikační a prezentační schopnosti

- Schopnost prosadit se

- Zájem o dlouhodobou spolupráci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Fixní mzda a provize

- Služební automobil i k soukromým účelům

- Služební telefon a notebook

- 5 týdnů dovolené

- Odborné školení v zahraničí a v tuzemsku

- Příležitosti kariérního a odborného růstu

- Kvalitní portfolio od kvalitních výrobců

- Známá a dlouhodobě působící společnost

- Perspektivní obor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Dodavatel laboratorní techniky, spotřebních materiálů, reagencií ve specializaci molekulární biologie, genetiky a genomiky v regionech CZ/ SK/ PL/ HU.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Genetika, genomika, molekulární biologie, mikrobiologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4784829  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc