Sales Representative Laboratory - Bratislava (cestování v SK)

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
po domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 - 2 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Čeká Vás péče o vybrané zákazníky.
* Neminou Vás ani nové akvizice na trhu v oblasti laboratorních a analytických přístrojů.
* Budete aktivně jednat s potenciálními a stávajícími zákazníky a analyzovat jejich potřeby.
* Také Vás čeká uzavírání smluvních vztahů se zákazníky v rámci daných oprávnění či vytváření nabídek a spolupráce na projektech, používání CRM systému pro evidenci zákazníků, evidenci aktivit, tvorbu nabídek, apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Čeká Vás práce ve stabilní společnosti
* Nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod (stravenky, multisportka aj)
* Máme také flexibilní pracovní doba
* Zajistíme odborné zaškolení a další vzdělávání
* Dostanete služební automobil, telefon i notebook
* Nástup po dohodě!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pokud bydlíte v Bratislavě či blízkém okolí, máte již zkušenosti s prodejem a máte vystudovanou VŠ se zaměřením na chemii, tak nám neváhejte poslat svůj ŽIVOTOPIS!

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Chemie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Obchod, chemie

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Hledáme kandidáty s vysokoškolským vzděláním v oboru CHEMIE a praxí jako obchodní zástupce
* Měl/a byste znát laboratorní prostředí
* Dobré komunikační schopnosti a technické myšlení je samozřejmostí
* Komunikativní angličtina
* Hledáme aktivního řidiče, protože budete jezdit po celém Slovensku (převážně Západ)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4594707  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/měsíc