Junior produktový specialista/Obchodní zástupce pro molekulární biologii

ProfesKontakt, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za produktové portfolio pro klíčové zákazníky v molekulární biologii
- Prodej TOP laboratorního spotřebního materiálu a reagencií, prezentace a demonstrace nabízených produktů v segmentu Věda a výzkum
- Komunikování se zástupci dodavatelů
- Analýza a orientace na trhu, monitoring aktuálních trendů a konkurence v oblastech Life Science a IVD
- Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky a aplikační podpora
- Plnění stanovených cílů a pravidelný reporting
- Větší část pracovní doby v terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nutnost dalšího vzdělávání
- Přístup k unikátním technologiím a aplikacím
- Podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Zázemí stabilní a perspektivní společnosti
- 5 týdnů dovolené, služební vozidlo i k soukromým účelům

Informace o náboru

Pro našeho klienta, jednoho z nejsilnějších distributorů v segmentu Life Science hledáme kandidáta/tku na pozici Sales Specialist pro reagencie/molekulární biologii/genetiku
Prodej spotřebního materiálu a reagencií v segmentu věda výzkum

Šance pro hotové absolventy VŠ s přírodovědným zaměřením

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Jedná se o distributora špičkové laboratorní techniky v regionu CEE - zlatý standard

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

University degree biology, medical or biochemistry oriented - Mgr, Ing, PhD

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání přírodovědného nebo medicínského směru
- Znalost laboratorního vybavení typu: PCR, pracovní stanice, Digitální PCR, PCR termální cyklovače
- Osobnost s obchodním talentem (chuť prosadit se)
- Zkušenosti z obchodu výhodou, ale absolventi s chutí pro obchod jsou také vítáni
- Ochota cestovat
- Pokročilá znalost anglického jazyka
- Aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4515975  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc