Air&Sea Business Development Sales Representative/KAM

ProfesKontakt, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Postaráte se o získávání nových zákazníků (leteckých a námořních);
- Budete řídit vztahy se stávajícími zákazníky;
- Aktivní kontaktování stávajících a potenciálních zákazníků, plánování, příprava a realizace obchodních schůzek;
- 80% hunting/ 20% farming
- Budete spolupracovat při tvorbě cenových nabídek;
- Odpovědnost za obchodní výsledky a výši marže;
- Pravidelné vykazování obchodních aktivit v systému CRM.

Zaměstnanecké výhody, benefity

✔ Fixní mzda 2000 - 2500 eur podle zkušeností
✔ Bonusový systém
✔ 5 týdnů dovolené
✔ Stravenky/ stravenkový paušál
✔ Příjemná, rodinná a přátelská atmosféra
✔ Nástup dohodou/ ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nadnárodní spediční společnost se zaměřením na letecké a námořní přepravy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost trhu letecké, námořní a železniční dopravy;
- ochota cestovat po Slovensku;
- ofenzivní přístup k trhu, vytrvalost, otevřená mysl vůči novým výzvám, vůle k práci.
- plně a včas plnit zadané úkoly;
- schopnost komunikovat se zákazníky a také s ostatními odděleními společnosti;
- zkušenosti s prací v podnikovém prostředí jsou výhodou.
- anglický jazyk nutností!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4512147  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc