Business Development Manager Air/ Sea

ProfesKontakt, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
po domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/měsícFixní plat + odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- akvizice nových obchodních příležitostí v oblasti dopravy - Air/ Sea
- péče o stávající klienty a řešení jejich požadavků
- řešení případů od A do Z

Zaměstnanecké výhody, benefity

- automobil, kterým můžete jezdit i na rodinné výlety
- odpočívat budete 25 dní
- jsme parta, která si ráda popovídá klidně večer u piva o tom, jaká byla dovolené, co dělají děti a prostě o všem, co nám dělá radosti i starosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jako zkušený Business Development Manager Air/ Sea budete především vyhledávat nové obchodní příležitosti. Vašim revírem bude Slovensko! Zázemí budete mít v Nitře, ale nemusíte tam trávit mnoho času!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

doprava, spedice a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Open Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost v prodeji leteckých a námořních přeprav
NEBO zkušenosti s prodejem pozemních přeprav a teoretická znalost problematiky Air/Sea
- anglický jazyk na takové úrovni, abyste zvládli komunikovat s našimi klienty a zahraniční centrálou
- obchodní nadšení a pocit radosti z nově získaného klienta

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4182177  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc