Hledáme obchodníky - námořní a letecké přepravy

ProfesKontakt, s.r.o.

Slovenská republika, Bratislavský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 500 EUR/měsícmzda dle obchodních výsledků, dostanete fix. + bonusy (fix. budete mít dle zkušeností)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako zkušený obchodní zástupce v oblasti Air/ Sea budete především vyhledávat nové obchodní příležitosti. Budete pracovat pro mezinárodní spediční společnost. Vašim revírem bude Slovensko, zázemí máme třeba v Bratislavě, Košicích i na dalších pobočkách.

Hledáme obchodníka, který se nebojí akvizice, uvítáme i ostříleného Business Development manažera.

- akvizice nových obchodních příležitostí
- péče o stávající klienty a řešení jejich požadavků
- řešení případů od A do Z

Informace o náboru

Pokud splňujete uvedené požadavky, to znamená, znalost air/sea, komunikativní angličtina a zkušenosti s obchodem, ráda se s Vámi potkám u virtuálního pohovoru. Pokud tyto požadavky nesplňujete, nebudete bohužel přizván/a k pohovoru. Děkuji za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní spediční společnosti (AIR/SEA přepravy) hledající obchodníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

doprava, logistika, spedice

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme od Vás zkušenost v prodeji leteckých a námořních přeprav NEBO zkušenosti s prodejem pozemních přeprav a teoretická znalost problematiky Air/Sea
- anglický jazyk na komunikativní úrovni PODMÍNKOU - to proto, abyste zvládli komunikovat s našimi klienty a zahraniční centrálou
- obchodní nadšení a prokazatelné výsledky v oboru leteckých a námořních přeprav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3929711  Dátum zverejnenia: 15.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc