Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce / Aplikační specialista - laboratorní přístroje SK

ProfesKontakt, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se zákazníky vedoucí k vyhledání nejvhodnějších produktů pro jejich potřeby s cílem prodeje
• následné uzavírání obchodních případů
• vyhledávání nových zákazníků a rozšiřování portfolia stávajících
• komunikace se zahraničními dodavateli v anglickém jazyce
• pravidelná školení
• aplikační podpora u zákazníků i na dálku
• spolupráce s obchodním týmem
• organizace prezentací, demonstrací, seminářů a konferencí
• portfolio: přístroje pro zemědělství, krmivářství, mlékárenství - NIR analyzátory, vlhkoměry, mikroskopy; přístroje pro stanovení mykotoxinů, mlékárenství a masný průmysl; dále například laboratorní váhy či přístroje pro plynovou chromatografii a hmotnostní spektrometrii aj. ( vhodné pro absolventy VŠCHT)
• region: Slovensko

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost dalšího vzdělávání
• přístup k unikátním technologiím a aplikacím
• podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
• ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
• zázemí stabilní a perspektivní společnosti
• plovoucí pracovní doba
• služební auto, služební telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro významnou výrobní a obchodní společnost působící v oblasti prodeje a servisu laboratorních a diagnostických přístrojů pro potravinářství, zemědělství, medicínu či nápojářský průmysl. Hledáme kandidáta na pozici obchodního zástupce pro laboratorní přístroje.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Life Science

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ochotu učit se
• schopnost dobře prezentovat
• řidičský průkaz - skupina B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3811565  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/měsíc