Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Obchodník pre online vzdelávanie na Seduo.sk

Obchodník pre online vzdelávanie na Seduo.sk

Odpovedať na pozíciu
Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Predaj služieb online vzdelávania na Seduo.sk pre firemných klientov.
  • Budeš oslovovať nových klientov a zoznamovať ich s ponukou videokurzov na Seduo.sk a tiež so všetkými funkciami a možnosťami, ktoré im tento portál ponúka.
  • Raz to bude banka, inokedy technologická spoločnosť – kľúčovú úlohu bude preto zohrávať empatia a prispôsobivosť.
  • Čakajú ťa osobné a online stretnutia so zástupcami firiem, ich vyhodnocovanie a ďalšie nastavovanie tvojej obchodnej stratégie.
  • Občas sa dostaneš aj do úlohy lektora, ktorý bude ľudí vo firmách sám učiť, ako sa s našou pomocou vzdelávať. Tvojou úlohou bude aj predstúpiť u klienta pred manažérov a naučiť ich, ako so systémom správne pracovať.
  • Ničoho sa ale neboj. Rátame s tým, že ti poskytneme potrebné know-how.
Pozícia je na zástup za MD/ RD, kolegynky, ktorá si ide plniť rodičovské povinnosti.

Čo od teba očakávame?

  • Máš obchod v krvi a dobre vieš, že vzdelávanie je dôležité.
  • Dokonca sa o vzdelávanie aktívne zaujímaš a máš prehľad v oblasti HR.
  • Dokážeš klienta počúvať a zároveň ho presvedčiť jasnými a zrozumiteľnými argumentmi.
  • Vyznávaš princípy win-win stratégie. Klient musí byť presvedčený, že si mu skutočne prospešný.
  • Nebojíš sa akvizície nových klientov a následne im poskytuješ špičkovú podporu a starostlivosť.
  • Považuješ za dôležité doťahovať veci do konca.
  • Si dobrým človekom a parťákom do dažda i do slnečných dní.
  • Za volantom si ako doma.
  • Nezáleží nám na tom, či máš 2 alebo 10 rokov praxe, dôležitá je pre nás energia a vízia.

A čo ti ponúkame my?

  • Auto aj na súkromné účely.
  • Motivujúca finančná odmena.
  • Samozrejme mobilný telefón, notebook, stravné lístky a ďalšie výhody...
  • Multisport alebo Golem karta čiastočne hradená zamestnávateľom.
  • 3 dni dovolenky navyše
  • Parádny office v centre mesta.
  • Možnosť práce z domu, takže si možno konečne vyladíš svoj work-life balance.
  • Aspoň 2 x týždenne je potrebné prísť do našej kancelárie, aby sme sa stretávali pravidelne aj osobne.
  • Príležitosť zažiť skvelý pocit, keď sa veci proste daria.
  • Veľký priestor pre získavanie nových skúseností a na tvoj ďalší rozvoj (domáce a zahraničné konferencie, online platformy - neobmedzený prístup do Seduo.sk).
  • Priateľský tím, na ktorý sa môžeš vždy spoľahnúť.
  • Všetci si tu tykáme, chodíme spolu na mimopracovné aktivity, teambuildingy a pod.
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní a podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Dobrovoľnícke aktivity v rámci práce (účasť na CSR projektoch).

Ideš do toho s nami?

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis.

V ďalšom kroku na teba čakajú 3 otázky, ktoré sú súčasťou výberového konania.

Kontaktovať na pohovor budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4592864  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac