Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Senior production manager /Event Manager pre Profesiu / LMC (Profesia days, HR days a iné)

Senior production manager /Event Manager pre Profesiu / LMC (Profesia days, HR days a iné)

Odpovedať na pozíciu
Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 900 EUR/mesiacmzda bude prehodnotená na základe skúsenosti kandidátov

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Tvojou úlohou bude prieskum, porovnanie a výber vhodnej lokácie pre prípravu nového,aj nezvyčajného priestoru eventu ( dohodnutie dátumov, príprava a potvrdenie spolupráce s vybranou lokáciou zmluvnou formou).
  • Zodpovedáš za prípravu, zakreslenie a prácu s floorplánom vybraného event priestoru (aktívna komunikácia so sales oddelením na dennej báze, taktiež priamo s klientom v prípade customizácie).
  • Budeš zodpovedný za komunikáciu s dodávateľmi eventu (technické vybavenie eventu, catering, parking ,VIP zóna a iné).
  • Tvojou zodpovednosťou bude transparentný výber dodávateľov s ohľadom na rešpektovanie event budgetu a s tým súvisiacich nákladov.
  • Evidencia a spracovanie grafických podkladov od klientov, následná príprava do tlače v spolupráci s dodávateľom bude tiež tvojou primárnou úlohou, preto potrebujeme, aby si poznal aj technické parametre s tým spojené.
  • Máme záujem, aby si zastrešoval správu webov, obsahovú časť Profesia days ale aj navrhoval inovácie a komunikoval s dodávateľom (update informácii: lokácia, dátumy, headlineri, speakri, programová štruktúra eventu, partneri a v neposlednom rade, by sme očakávali navrhovanie inovácii nápady atď).
  • Budeme radi, ak budeš aktívne vyhľadávať a komunikovať s potencionálnymi partnermi (platené aj neplatené formy partnerstva/ bartre).
  • Taktiež budeš zodpovedný za prípravu, nastavenie a plynulý chod registrácie návštevníkov pred, ako aj počas eventu.
  • Tvojou rolou bude v rámci prípravného dňa koordinácia klientov počas eventu (navigácia klienta v priestore, navážka materiálu, koordinácia plynulého priebehu prípravy eventu – kontrola stánkov, spracovania grafických podkladov, tlačovín, atď).
  • Chceme však aby si bol v obraze, čo sa deje aj mimo našich evetov, preto by sme boli radi, ak by si pripravoval pravidelný monitoring konkurenčných, ale aj inšpiratívnych eventov v rámci SK, ako aj v zahraničí.
  • Budeš úzko spolupracovať s ostatnými oddeleniami (predovšetkým so sales, product, PR a iné oddelenia).
  • Budeš zodpovedný aj za prípravu a spracovanie podkladov pre sales oddelenie (produktové listy, záväzné objednávky a pod.).
  • Tvojou úlohou bude pravidelný reporting nadriadenému na týždennej báze (Head of events SK&CZ).

Čo od teba očakávame?

  • ukončené SŠ/ VŠ
  • min. 2-3 roky skúsenosti s organizovaním veľkých podujatí od 500 - 1000 ľudí (produkcia/ komunikácia s dodávateľmi)
  • skúsenosti s riadením projektov/komunikačných aktivít alebo organizovaním podujatí
  • preukázaná schopnosť organizovať a zabezpečovať podujatia
  • skúsenosti s nastavovaním kampaní a marketingových online aktivít
  • orientácia na zákazníkov s veľmi dobrými organizačnými schopnosťami a schopnosťami riešiť problémy
  • vynikajúce interpersonálne, komunikačné a vyjednávacie schopnosti, schopnosť profesionálne komunikovať so všetkými organizačnými úrovňami
  • plynulá znalosť angličtiny, schopnosť robiť prezentácie a viesť rokovania v angličtine
  • organizačné a multitaskingové schopnosti na podporu viacerých paralelných podujatí
  • výborný time management, samostatnosť
  • kreatívny prístup a videnie možnosti príležitosti
  • praktické skúsenosti s používaním produktov balíka MS Office, ako sú Excel, PowerPoint
  • schopnosť rozvíjať a udržiavať vzťahy so zákazníkmi, sústavné navrhovanie inovácii/trendov v eventovej oblasti.

A čo ti ponúkame my?

  • 3 dni dovolenky navyše .
  • HAPPY DAYS - neobmedzené voľno na čokoľvek preplatené 80% priem. hrubej mzdy (vysvetlíme na pohovore).
  • SOULMIO - celoročný online program starostlivosti o duševné zdravie
  • Multisport alebo Golem karta čiastočne hradená zamestnávateľom.
  • Work-life balance - práca z domu, flexibilná pracovná doba.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti HR, trhu práce, on-line a iné (domáce a zahraničné konferencie)..
  • Práca v tíme pohodových kolegov špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní a podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Dobrovoľnícke aktivity v rámci práce (účasť na CSR projektoch).
  • Kopec srandy na spoločných firemných a športových akciách.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list , kde napíšeš, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
- Odpovedáme každému, ale kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4544733  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac