Можливість для людей з України

CSR Specialist pre firmu Profesia

Odpovedať na pozíciu
Pribinova 19, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacMzda bude stanovená v závislosti od tvojich skúseností.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Podpora našich CSR aktivít a spolupráca s našou CSR manažérkou Ankou, ktorá je nie len srdcom, ale aj hlavou všetkých našich CSR aktivít a projektov:

  • Nosným projektom bude Profesia Lab. Zastrešovať budeš súvisiacu administratívu, zlaďovať termíny a koordinovať regionálne stretnutia, exkurzie a stáže pre absolventov programu ASSET (Assistive Soft Skills and Employment Training).
  • Chceme byť prístupní vo všetkých regiónoch, občas bude potrebné vycestovať mimo Bratislavu.
  • Spolupracujeme s rôznymi partnermi - neziskovkami, zamestnávateľmi, školami a do kontaktu budeš prichádzať s uchádzačami o prácu v rôznych životných situáciách. Preto je dobré, ak máš aj osobnú skúsenosť s diverzitou na pracovisku.
  • Súčasťou práce je pravidelné písanie a príprava CSR reportov, aby sme informovali našich zamestnancov o tom, čo všetko sa nám podarilo.
  • Na CSR projektoch sa podieľajú interne aj kolegovia z iných tímov, preto budeš v kontakte napr. s analytičkami, ,,supporťákmi", IT odborníkmi a odborníčkami. Naše riešenia vychádzajú z prieskumov a dát. Výhodou sú skúsenosti z analytiky.
  • Máme sen vytvoriť vzdelávanie, ktoré pomôže štandardizovať pracovný koučing aj kariérové poradenstvo pre uchádzačov o prácu v rôznych životných situáciách. Môžeš prispieť svojimi skúsenosťami pri tvorbe kurikula.
  • Potrebujeme, aby náš budúci CSR špecialista komunikoval veľmi dobre po anglicky, pretože niektoré činnosti by mohli zahŕňať spoluprácu so zahraničnými partnermi a stretnutia v anglickom jazyku.
  • Každý rok sa podieľame na príprave pracovného veľtrhu Profesia Days. Úlohou CSR špecialistu bude aj zabezpečenie bezproblémovej účasti ľudí so znevýhodnením na tomto podujatí.
  • Naše CSR aktivity sú rovnako dôležité aj pre našich kolegov a potrebujeme, aby si nám pomohol koordinovať interné zbierky, dobrovoľnícke programy a zabezpečiť, aby pomoc od našich kolegov našla svojich adresátov.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti na podobnej pozícii z firemného prostredia, prípadne neziskového sektora, min. 3 roky.
  • Skúsenosti s plánovaním a realizáciou CSR aktivít v komerčnom svete výhodou.
  • Prezentačné a komunikačné zručnosti na veľmi dobrej úrovni vzhľadom na to, že budeš komunikovať so zamestnávateľmi, partnermi a ľuďmi s rôznymi inakosťami.
  • Výborná znalosť anglického jazyka, schopnosť viesť stretnutie v angličtine.
  • Vodičský preukaz je výhodou.
  • Práca s MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook, Office 365) a pozitívny vzťah k novým technológiám.
  • Očakávame od teba taktiež samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, schopnosť preberať zodpovednosť a výborné organizačné schopnosti.
  • Komunikácia a networking je prirodzenou súčasťou tvojej osobnosti.
  • Budeme sa tešiť na kolegu/kolegyňu, pre ktoré sú spoločensky zodpovedné témy ,,srdcovkou".

A čo ti ponúkame my?

  • 3 dni dovolenky navyše.
  • Ak máš špecifické potreby, daj nám o nich vedieť a budeme sa ich snažiť zohľadniť.
  • Happy Days: neobmedzené voľno kedykoľvek a na čokoľvek (úrady, dobrovoľnícky deň, uži si deň svojich narodenín mimo práce, alebo choď na 1- dňovú turistiku:-).
  • Najrôznejšie interné, ale aj externé prednášky/kurzy/konferencie. Naviac budeš mať neobmedzený prístup do našej vzdelávacej platformy Seduo, kde sa môžeš rozvíjať v rôznych oblastiach.
  • Môžeš si vybrať notebook: Lenovo ThinkPad/MacBook Pro a mobil aj na súkromné účely.
  • Soulmio: program online starostlivosti o duševné zdravie, ktoré ti môže pomôcť v rámci osobného rozvoja, ale aj v náročnejších životných situáciách.
  • Multisport alebo Golem karta čiastočne hradená zamestnávateľom.
Vo výsledku však určite najviac oceníš neformálne prostredie a ,,život u nás/s nami":
  • Budeš pracovať v tíme pohodových kolegov špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Všetci si tu tykáme, chodíme spolu na mimopracovné aktivity, teambuildingy a pod.
  • Nájdeš u nás otvorenú atmosféru v celej firme a férovosť v jednaní.
  • Budeš zažívať pocit, že niekam patríš, že si súčasťou firmy, a že s tebou počítame.
  • Pracovať budeš v medzinárodnom prostredí, pretože sme súčasťou fínskej spoločnosti Alma Media.
  • Čakajú na teba krásne priestory v centre Bratislavy.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, v ktorom opíšeš ako by Profesia mohla podporiť inkluzívne zamestnávanie na Slovensku.
- Okrem zaslania životopisu a motivačného listu, nezabudni odpovedať na našu otázku, ktorá sa ti zobrazí v ďalšom kroku a je súčasťou výberového procesu.

- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a odpovedia na otázky.

Kontaktná osoba

Mgr. Petra Rusková

We are a member of Alma Career family.

ID: 4530805  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac