Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Senior PHP programátor/ka pre web Profesia.sk

Senior PHP programátor/ka pre web Profesia.sk

Odpovedať na pozíciu
Pribinova 19, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac(v závislosti od skúsenosti kandidátov)

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Vývoj stránky Profesia.sk.
  • Návrh a vývoj nových funkcionalít stránok a jej administračného nástroja.
  • Tvoriť pekný a udržateľný kód.
  • Keďže nám záleží na kvalite, budeš písať unit-testy, cypress testy a tvoj kód bude prechádzať cez code-review, user-testing.
  • Byť súčasťou agilného tímu a zapojiť sa do komunity programátorov v technologicky orientovanej firme.

Nástroje a technológie, ktoré používame:
  • Tasky riešime cez Jiru
  • Verzionujeme cez Git. Používame cloudový GitLab server, cez ktorý riešime pull requesty a code revie
  • PHP
  • MySQL (MariaDB), ElasticSearch, Redis
  • Symfony framework
  • Kód testujeme cez PHPUnit, Cypress, v GitLab CI
  • Composer, Yarn, Grunt
  • Pre JavaScript momentálne najviac používame Vue.js, alebo React. Dá sa však naraziť aj na jQuery a Vanila JS
  • Kód formátujeme podľa PSR-2 a typovosť a striktnosť nám stráži PHPStan, Deptrack

Budeme radi, ak z toho poznáš čo najviac, ale čo nevieš, to ťa už u nás naučíme.

Čo od teba očakávame?

  • Veľmi dobrú znalosť PHP a SQL.
  • Schopnosť písať správne štruktúrovaný SOLID kód.
  • Znalosť ľubovoľného PHP frameworku (Symfony výhodou).
  • Znalosť GIT.
  • Teoretická znalosť návrhových vzorov.
  • Znalosť metodológie Domain-driven design výhodou.
  • Skúsenosti s reaktívnym javascriptom výhodou.
  • Skúsenosť s písaním akceptačných testov výhodou.
  • Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať.
  • Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a technickú znalosť anglického jazyka.
  • Privítame kolegov, ktorí chcú aplikovať nové postupy pri vývoji web stránok a radi tieto informácie odovzdajú svojim kolegom na našich interných DEV mítingoch.

A čo ti ponúkame my?

  • Priestor na chyby, čas na experiment, možnosti podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktu.
  • Otvorená a nízkostresová atmosféra v tíme. U nás nebudeš mať striktné deadliny od externého klienta.
  • Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy (SOLID, DDD,Javascript, OOP a iné), online kurzy.
  • Dostaneš počítač a OS podľa tvojej preferencie ( Linux alebo MacOS).
  • Multisport alebo Golem karta (online cvičenie), ovocie, 3 dni dovolenky navyše, firemné akcie a iné.
  • Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu a na HPP/živnosť.
  • Budeme radi, ak sa občas ukážeš aj v našich moderných kanceláriách v Bratislave na Pribinovej 19.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
- Daj nám vedieť, čo všetko máš už programátorsky za sebou - spomeň, prosím, konkrétne weby.
- Ak nám pošleš svoj GitHub, bude to len plus.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

S kým budeš pracovať?

Hľadáme posily do komunity programátorov, ktorá sa venuje vývoju portálu Profesia. Portál je na trhu vyše 25 rokov. Zameriavame sa však na to, aby sme ho udržiavali v dobrej technologickej kondícii a s moderným dev stackom. Nebojíme sa ani väčších výziev a keď nám to dáva zmysel, pustíme sa aj do prepisu časti portálu na zelenej lúke. Takisto je očakávaný kontinuálny refaktoring. Určite by malo ísť o človeka, ktorý sa rád učí, posúva a má rád výzvy. Chceme sa spoločne ako komunita posúvať a pracovať na kvalitných riešeniach. Preto posledné roky pracujeme na vzdelávaní v oblasti DDD, ktoré už aktívne používame pri vývoji. Radi ti pomôžeme pri tvojom rozvoji a poteší nas, ak prinesieš do firmy nové myšlienky a nápady. Môžeš hodiť očkom na náš github, kde zdieľame niektoré z naších libiek. Môžeš sa zapojiť aj do aktivít, ktoré nesúvisia priamo s prácou. Máme radi teambuildingy, produktové posedenie pri pive, firemné párty, rôzne športové aktivity (vo firme prevažuje hlavne beh a cyklistika), alebo prípadne board games.

Matej Bádal

Domain Architect

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4514880  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac