Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Customer Success/konzultant pro ARNOLDA- Profesia / LMC

Customer Success/konzultant pro ARNOLDA- Profesia / LMC

Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Přidej k tomu, že díky produktům, jako třeba Jobs.cz, Prace.cz, Seduo, Atmoskop, Arnold nebo Techloop, budeš lidem pomáhat získat práci a s ní i víc radosti ze života. Co myslíš? Srdce našeho budoucího parťáka určitě zaplesalo. Robot Arnold je zatím nejmladším produktovým přírůstkem LMC. Společně s Jobs.cz, Atmoskop.cz, Seduo.cz a dalšími produkty chce lidem umožnit, aby dělali svou práci rádi a cítili se v ní dobře. Pomáhá firmám zjistit, jak se zaměstnanci cítí, co aktuálně potřebují a v čem se chtějí rozvíjet. Arnold umí zmapovat celou cestu zaměstnance od náboru, přes adaptaci, až po odchod. Anebo se každý týden pulsním průzkumem ptát, jak se lidem vede. Zpětnou vazbu sbírá rychleji, přesněji, a hlavně lidštěji než nudné dotazníky. Za čtyři roky své existence se toho hodně naučil, a i díky práci našich konzultantů v Customer Success víme, kam ho máme dále posouvat. Využívají ho už i velké mezinárodní firmy v různých zemích střední Evropy. Arnold je zatím malý (ale skvělý) tým o 10 lidech se zálibou v modrých robotech, kde je každý nápad přínosem.

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 890 EUR/mesiacbudeš mať hodinovú sadzbu na živnosť, očakávame prácu na 6 hodín/ denne, 80% úväzok na živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Budeš se starat o to, aby klienti, kteří Arnolda ve firmě “zaměstnají”, ho využívali naplno, smysluplně a s největším užitkem.
  • Budeš se bavit s HR či vedením firmy o tématech, které potřebují ve firmě řešit a k jakým tématům potřebují zpětnou vazbu.
  • S klienty budeš upravovat či vytvářet nová témata průzkumů.
  • Někdy je bude zajímat, zda zaměstnanci rozumí nově přestavené strategii, někdy budou potřebovat sesbírat feedback na školení a někdy také na novou otvírací dobu jídelny nebo třeba vánoční večírek.
  • S klienty budeš dělat webináře, kde představíš Arnolda manažerům a vysvětlíš jim, jak nejefektivněji pracovat s výsledky.
  • Staráš se o to, aby měl Arnold ve firmě dopad. A když bude mít Arnold dopad, tak se nám klient vrátí i na další období, což bude tvá hlavní metrika úspěšnosti.
  • Budeš sledovat i další metriky úspěšnosti využívání Arnolda (návratnost průzkumů, četnost využití, dobrou práci s výsledky) a aktivně pracovat na jejich vylepšení s klienty.
  • Občas tě může přizvat někdo z našeho obchodního oddělení na schůzku s klientem, který má zájem o Arnoldovi vědět víc.
  • O klienty budeš pečovat systematicky a jejich přání a požadavky budeš sdílet s Arnoldovým produktovým týmem, který i díky tobě bude vědět na jakých funkcích a vylepšeních je třeba pracovat.

Čo od teba očakávame?

  • Máš metodologické myšlení a analytickou mysl.
  • Když navrhuješ průzkum, dokážeš vzít v potaz různé informace jako je např. typ zaměstnanců, velikost firmy, vztahy ve firmě, akceschopnost výsledků atd.
  • Umíš se zeptat. Jen správně položené otázky dostanou odpovědi, které firma potřebuje.
  • Dokážeš si představit logiku průzkumu, jeho výstupy a akceschopnost.
  • Je výhodou mít sociologické zaměření či zkušenost s návrhem a realizací zaměstnaneckých průzkumů – ať už ve firmách, agenturách, nebo HR konzultantských firmách.
  • Orientuješ se v HR prostředí, takže pochopíš potřeby našich klientů.
  • Klientská práce ti není cizí a nebojíš se udělat webinář s HR či vedením.
  • Chceš produkt posouvat a bavit se s produktovým týmem a kreativně zkoušet nové věci, které by Arnold mohl budoucnu zproduktit.
  • Praxe je fajn, ale nejdůležitější je stejně mít drive, otevřenou mysl, selský rozum a chuť učit se nové věci.

A čo ti ponúkame my?

  • Práce odkudkoliv a časová flexibilita. Pracujeme v hybridním způsobu práce.
  • Možnost růstu společně s Arnoldem, který se neustále posouvá.
  • Dobrý pocit z práce na produktu, který opravdu pomáhá lidem.
  • Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.
  • Dojíždění 1x měsíčně na porady do Prahy.

Ideš do toho s nami?

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s manažerkou týmu – Juditou Lebovou.

Kontaktná osoba

Michal Musil

We are a member of Alma Career family.

ID: 4504697  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 890 EUR/mesiac