Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Marketér/ marketérka pre ambiciózny projekt vstupujúci na slovensky trh

Marketér/ marketérka pre ambiciózny projekt vstupujúci na slovensky trh

Odpovedať na pozíciu
Pribinova 19, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacNástupný plat sa bude odvíjať od skúseností uchádzačov´+ 13 plat

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

V Profesii nás svet IT nás láka. Svet náboru pre IT nás láka ešte viac. Preto rozširujeme portfólium produktov práve o oblasť IT. Rozhodli sme sa na Slovensko priniesť projekt Techloop a potrebujeme niekoho, kto nám pomôže s marketingom a úspešným vstupom na slovenský trh.

  • Hľadáme ambiciózneho kolegu alebo kolegyňu, ktorý bude vnímať rozdiely v cieľovej skupine. Nehovoríme tu o B2B, ani o B2C. Hovoríme o marketingu zameranom na špecialistov. Na oboch stranách.
  • Tvojou úlohou bude nastaviť marketingový mix tak, aby sme rozširovali rady IT špecialistov a zároveň zabezpečiť, aby firmy našli tých najlepších „ajťákov“ na techloope.
  • Nevieme sa rozhodnúť, či hľadáme „marketéra“ so vzťahom k HR, alebo IT recruitera so sklonmi k marketingu a employer brandingu.
  • Hľadáme niekoho, kto vie plánovať kampane, vyhodnocovať úspešnosť a nachádzať cesty k skutočným diamantom na trhu práce.
  • Od nových kolegov na marketingu očakávame znalosť google analytics, schopnosť komunikovať s externou performance agentúrou.

Vieme, že keď sa rozhodneš na túto ponuku zareagovať, tak vieš, ako funguje content marketing, čo znamená direct, ale aj spoznáš rozdiel v performance.
No a ešte budeš súčasťou medzinárodného tímu, ktorý produkt Techloop prevádzkuje a vyvíja.

Čo od teba očakávame?

  • Ochotu poučiť sa z chýb a odvahu nebáť sa ich urobiť.
  • Očakávame znalosť IT recruitmentu alebo excelentnú znalosť marketingu zameraného na vyhľadávanie koncových zákazníkov.
  • Očakávame od teba schopnosť prioritizovať úlohy, systematicky sa im venovať a vyhodnocovať jednotlivé kroky, ktoré si urobil.
  • Naše očakávania sú aj v tom, že sa nebudeš báť vyraziť na cestu, po ktorej nikto ešte nešiel.
  • Znalosť GA4 alebo Universal analytics podmienkou
  • Skúsenosť s marketingom alebo IT recruitmentom.
  • Schopnosť prezentovať výsledky tvojho snaženia a schopnosť porozumieť zadaným KPI.
  • Hľadáme človeka so záujmom o digitálne technológie, ktorý/á sa nebojí s nimi experimentovať.
  • Anglický jazyk – slovom i písmom, prípadná prezentácia v angličtine, keďže máme fínskych majiteľov.
  • Slovensky jazyk - expert.

A čo ti ponúkame my?

  • Veľa lákavých benefitov ( 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, kartu Multisport alebo Golem, firemné akcie a veľa ďalších).
  • Flexibilnú pracovnú dobu, možnosť práce z domu alebo z krásnych priestorov našej kancelárie.
  • Podporu zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti offline a online marketingu.
  • Výhody firmy i agentúry - väčšinu marketingových aktivít riešime in-house.
  • Prácu v tíme pohodových kolegov - špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Veľmi otvorenú atmosféru v celej firme.
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Dobrovoľnícke aktivity v rámci práce (účasť na CSR projektoch).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, e-mailom svoj životopis a motivačný list, po ktorom si povieme, že sme ťa našli.
- Máš nejaké projekty a aktivity, na ktoré by si nás chcel upozorniť? Len smelo, vítame každú vlastnú iniciatívu.
- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Jana Polednová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4381341  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac