Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta International sales manager pre spoločnosť Profesia

International sales manager pre spoločnosť Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiac+ mesačné/kvartálne obchodné odmeny. Plat môže byť prehodnotený v závislosti od skúseností kandidáta.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Budeš kontaktnou osobou pre medzinárodných klientov/pre celé portfólio IS.
Tvojou úlohou bude zastrešovať nielen každodennú obchodnú agendu, ale aj dlhodobé stratégie pre klientov a partnerov.
Zodpovedať budeš za naše medzinárodné podnikanie so zameraním sa na:
  • predaj platových analýz a licencií www.paylab.com zákazníkom z celého sveta
  • predaj medzinárodnej inzercie prostredníctvom partnerských sietí, resp. portálov
  • veľmi úzku spoluprácu v rámci našej medzinárodnej skupiny www.almacareer.com
  • predaj a starostlivosť o existujúcich zahraničných zákazníkov, napr. medzinárodné spoločnosti s ústredím v zahraničí
  • neustále hľadanie nových obchodných príležitostí a akvizícií, napr. zahraničných investorov s ohlásenou investíciou na Slovensku
  • “door opener” v zahraničí, spoluprácu s obchodnými komorami, účasť na konferenciách o trhoch práce atď.
  • analyzovanie potrieb klientov a následné vytváranie cenových ponúk
  • spoluprácu v celej organizácii, najmä s členmi obchodného oddelenia
  • zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.

Staň sa súčasťou novej éry Alma Career! Toto je jedinečná príležitosť pre tých, ktorí uprednostňujú medzinárodné prostredie a slobodu v práci. Otvárame pozíciu, kde budeš mať možnosť byť priekopníkom v objavovaní nových trhov. Hľadáme preto veľmi samostatného, motivovaného, skúseného a kreatívneho obchodníka, ktorý nájde nové spôsoby preniknutia na zahraničný trh a s ochotou a radosťou bude budovať a udržiavať obchodné prostredie a vzťahy so zahraničnými partnermi. Hľadáme kolegu, ktorý je pripravený zmeniť náborové štandardy z lokálnej na globálnu úroveň.

Čo od teba očakávame?

  • Minimálne SŠ, VŠ vzdelanie.
  • Skúsenosť na podobnej pozícii minimálne 3 roky.
  • Schopnosť pohybovať sa v medzinárodnom prostredí.
  • Sebadôvera a neostýchavosť v telefonickom kontakte.
  • Aktívna znalosť anglického jazyka slovom i písmom podmienkou.
  • Veľkou výhodou je znalosť a obchodovanie s on-line službami.
  • Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti.
  • Zameranie na aktívne plnenie cieľov a dosahovanie výsledkov.
  • Pozitívne naladenie a dobrú adaptáciu na zmeny.
  • Súťaživosť, proaktívnosť.
  • Ochotu cestovať.
Táto rola je komplexná, špecifická a vyžaduje si kombináciu zručností ako: odbornosť v oblasti predaja, znalosť HR a digitálneho trhu, poradenské schopnosti a v neposlednom rade aj skúsenosti z medzinárodného prostredia.

A čo ti ponúkame my?

  • Motivujúci bonusový systém za plnenie individuálnych a tímových cieľov
  • 2 dni dovolenky navyše a narodeninové voľno.
  • Multisport alebo Golem karta čiastočne hradená zamestnávateľom.
  • Work-life balance - práca z domu, flexibilná pracovná doba.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti HR, trhu práce, on-line a iné (domáce a zahraničné konferencie).
  • Práca v tíme pohodových kolegov špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní a podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Dobrovoľnícke aktivity v rámci práce (účasť na CSR projektoch).
  • Kopec srandy na spoločných firemných a športových akciách.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list , kde napíšeš, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
- Odpovedáme každému, ale kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Jana Polednová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4354629  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac