Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Account manager állás a Profesia állásportálnál (Pozsony, Nagyszombat és Nyitra megyékben)

Account manager állás a Profesia állásportálnál (Pozsony, Nagyszombat és Nyitra megyékben)

Odpovedať na pozíciu
Pozsony megye - Bratislava megye, Nagyszombat megye - Trnava megye, Nyitra megye - Nitra megye (Az állás utazást igényel)
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
megegyezéssel
Bérfeltételek (bruttó)
1 500 EUR/hónap+ havi / negyedéves értékesítői jutalom 8 bér magasságáig (bónuszbank kb. 12 000 EUR) + 13. garantált fizetés

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • A cég képviselete a kijelölt régióban, a Profesia termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése.
  • Közép- és nagyvállalati szegmensből érkező ügyfelek átfogó és aktív támogatása.
  • Aktív személyes, e-mailes és telefonos kommunikáció a jelenlegi és potenciális ügyfelekkel.
  • Meglévő ügyfelek igényeinek elemzése, majd ezt követően árajánlatok készítése.
  • Új ügyfelek megszerzése (akvizíció).
  • Értékesítési eredmények rögzítése és kiértékelése.
  • Felelősség a kitűzött üzleti tervek és célok teljesítéséért.
  • Az emberi erőforrások, az online toborzás és a munkaerőpiaci kérdések aktív megközelítése .
  • Munkaerő-piaci témákkal kapcsolatos kiállításokon, konferenciákon (online / offline) való részvétel.
  • Aktív együttműködés a Profesia értékesítési csapatával és a cég egyéb részlegeivel.

Čo od teba očakávame?

  • Minimum középiskolai, főiskolai végzettség.
  • Ügyfelekkel való személyes, telefonos és e-mailes kapcsolattartásban szerzett tapasztalat legalább 2-3 év.
  • Önbizalom és határozottság az ügyfelekkel történő kommunikációban.
  • A magyar és angol nyelv aktív ismerete (szóban és írásban) feltétel.
  • Nagy előny az online szolgáltatások kereskedelmének az ismerete.
  • Cél- és eredményorientáltság
  • Pozitív hozzáállás és jó alkalmazkodóképesség.
  • Versenyszellem, proaktivitás, csapatmunka.

A čo ti ponúkame my?

  • Motiváló bónuszrendszer egyéni és csapatcélok teljesítéséhez, céges eredménytől függő jutalmak és 13. fizetés.
  • Céges kocsi magáncélokra is.
  • 2 extra szabadnap és születésnapi szabadság.
  • Részben a munkáltató által fizetett Multisport vagy Golem kártya.
  • Rugalmas életvitel - otthoni munkavégzés, rugalmas munkaidő.
  • Céges támogatás a továbbképzéshez, hogy mindíg naprakész ismeretekkel rendelkezz munkaerő-piaci, online és egyéb területeken (hazai és külföldi konferenciák).
  • Fesztelen szakemberek csapatában dolgozhatsz, akik képesek inspirálni téged.
  • Kellemes nyitott légkör az egész cégen belül, korrekt tárgyalások és ösztönző környezet az értelmes ötletek megvalósításához.
  • Munkahelyi önkéntes tevékenységek (CSR projektekben való részvétel).
  • Sok móka közös céges és sportrendezvényeken, amennyibeln a Covid helyzet ezt megengedi.
  • Az érzés, hogy tartozol valahová, hogy része vagy a cégnek és számítunk rád.

Ideš do toho s nami?

- Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd el nekünk az szlovák nyelvű önéletrajzodat és egy motivációs levelet , amelyben leírod, hogy miért szeretnél ebben a pozícióban dolgozni.
- Ha jelentkezel erre az álláshirdetésre, feltétlenül válaszolj 3 kérdésünkre , amelyek a következő lépésben jelennek meg, és a kiválasztási folyamat részét képezik.
- Minden jelentkezőnek válaszolunk, de csak a fenti követelményeknek megfelelő és a kérdésekre válaszoló jelöltekkel vesszük fel a kapcsolatot.

Kontaktná osoba

Kaňuchová Zuzana

We are a member of Alma Career family.

ID: 4215221  Dátum zverejnenia: 2.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/hónap