Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Account manager pre spoločnosť Profesia (Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj)

Account manager pre spoločnosť Profesia (Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj)

Odpovedať na pozíciu
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac+ mesačné/kvartálne obchodné odmeny do výšky 8 platov ( bonusovú banka cca. 12.000 EUR)+ 13. garantovaný plat

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Reprezentovanie firmy v pridelenom regióne, predaj produktov a služieb spoločnosti Profesia.
  • Komplexná a aktívna starostlivosť o klientov zo segmentu stredne veľkých a veľkých firiem.
  • Aktívna osobná, e-mailová a telefonická komunikácia so súčasnými aj potenciálnymi klientmi.
  • Analyzovanie potrieb existujúcich klientov a následné vytváranie cenových ponúk.
  • Získavanie nových klientov (akvizícia).
  • Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov predaja.
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.
  • Aktívny prístup k problematike ľudských zdrojov, on-line recruitmentu a trhu práce.
  • Účasť na výstavách a konferenciách (online/offline) súvisiacich s tematikou trhu práce.
  • Aktívna spolupráca v obchodnom tíme a ostatnými oddeleniami spoločnosti Profesia.

Čo od teba očakávame?

  • Minimálne SŠ, VŠ vzdelanie.
  • Skúsenosť s osobnými, telefonickými a mailovými kontaktmi so zákazníkmi minimálne 2-3 roky.
  • Sebadôvera a neostýchavosť v komunikácii s klientmi.
  • Aktívna znalosť maďarského a anglického jazyka (slovom i písmom) podmienka.
  • Veľkou výhodou je znalosť a obchodovanie s on-line službami.
  • Zameranie na aktívne plnenie cieľov a dosahovanie výsledkov.
  • Pozitívne naladenie a dobrú adaptáciu na zmeny.
  • Súťaživosť, proaktívnosť, tímovosť.

A čo ti ponúkame my?

  • Motivujúci bonusový systém za plnenie individuálnych a tímových cieľov, odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
  • Firemné vozidlo aj na súkromné účely.
  • 2 dni dovolenky navyše a narodeninové voľno.
  • Multisport alebo Golem karta čiastočne hradená zamestnávateľom.
  • Flexibilný život - práca z domu, flexibilná pracovná doba.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti HR, trhu práce, on-line a iné (domáce a zahraničné konferencie).
  • Práca v tíme pohodových kolegov špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní a podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Dobrovoľnícke aktivity v rámci práce (účasť na CSR projektoch).
  • Kopec srandy na spoločných firemných a športových akciách ak nám to Covid situácia dovolí.
  • Pocit, že niekam patríš, že si súčasť firmy a že s tebou počítame.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list , kde napíšeš, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
- Odpovedáme každému, ale kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4192975  Dátum zverejnenia: 2.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac