Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Senior Frontend programátor/ka ( Vue.js ) pre web Profesia.sk

Senior Frontend programátor/ka ( Vue.js ) pre web Profesia.sk

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 800 EUR/mesiac(v závislosti od skúsenosti kandidátov) + 13. plat

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Vývoj stránky Profesia.sk (www.profesia.sk, www.profesia.cz).
  • Implementácia, vývoj nových funkcionalít stránok a jej administračného nástroja.
  • Tvoriť pekný a udržateľný kód.
  • Keďže nám záleží na kvalite, budeš písať unit-testy a tvoj kód bude prechádzať cez code-review, user-testing.

Nástroje a technológie, ktoré používame:
  • Tasky riešime cez Jiru
  • Verzionujeme cez Git, máme vlastný GitLab server, cez ktorý riešime pull requesty a code review
  • Vue.js
  • Spolu s Vue.js používame Vue router a Vuex
  • Cez REST API sa napájame na PHP backend
  • Kód testujeme cez Mocha, Cypress, v GitLab CI
  • Yarn
  • Ako základ pre HTML štruktúru používame BootstrapVue
  • Na preprocessing CSS používame SCSS

Budeme radi, ak z toho poznáš čo najviac, ale čo nevieš, to ťa u nás naučíme.

Čo od teba očakávame?

  • Veľmi dobrú znalosť JavaScriptu (ES6+).
  • Znalosť ľubovoľnej knižnice pre reaktívny JavaScript (Vue.js, alebo React výhodou).
  • Znalosť SCSS výhodou.
  • Schopnosť písať správne štruktúrovaný SOLID kód.
  • Znalosť GIT.
  • Teoretická znalosť návrhových vzorov.
  • Znalosť metodológie Domain-driven design výhodou.
  • Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať.
  • Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a technickú znalosť anglického jazyka.
  • Privítame kolegov, ktorí chcú aplikovať nové postupy pri vývoji web stránok a radi tieto informácie odovzdajú svojim kolegom na našich interných DEV mítingoch.

A čo ti ponúkame my?

  • Každý mesiac venujeme niekoľko dní zlepšovaniu a refaktoringu kódu.
  • Priestor na chyby, čas na experiment, možnosti podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktu.
  • Týždeň „bláznivých“ nápadov, kedy môžeš experimentovať s akoukoľvek technológiou, ktorú chceš vyskúšať.
  • Otvorená a nízkostresová atmosféra v tíme. U nás nebudeš mať striktné deadliny od externého klienta.
  • Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy (SOLID, DDD,Javascript, OOP a iné), online kurzy.
  • Dostaneš počítač a OS podľa tvojej preferencie.
  • Multisport alebo Golem karta (online cvičenie), ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné.
  • 13. plat.
  • Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu a na HPP/živnosť.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
- Daj nám vedieť, čo všetko máš už programátorsky za sebou - spomeň, prosím, konkrétne weby.
- Ak nám pošleš svoj GitHub, bude to len plus.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4063266  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac