Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Analytik - prezentátor dát pre spol. Profesia

Analytik - prezentátor dát pre spol. Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiaczaleží však od predchádzajúcich skúseností, čaká ťa aj 13.plat

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

V Profesia.sk disponujeme obrovským množstvom dát a hľadáme niekoho, kto sa v týchto dátach bude rád "hrabať", kto v nich uvidí zaujímavé informácie, bude schopný hľadať súvislosti a nebude sa báť sa za tieto dáta verejne postaviť. Hľadáme niekoho, kto je doma v štatistických metódach, aby nám aj navrhol ten najlepší spôsob, ako sa k požadovaným dátam dostaneme. A veríme, že nájdeme niekoho, kto dokáže závery z analýz formulovať vecne a ľudskou rečou. Budeš súčasťou tvorivého teamu na marketingu a keďže veľa našich rozhodnutí opierame o dáta, tak pričuchneš aj k marketingovej automatizácii.

Čo by sme od teba potrebovali my?
  • Podporu pri marketingových analýzach pre interné účely a pre médiá.
  • Navrhovanie spôsobu zberu údajov (štúdie, prieskumy verejnej mienky, dotazníky a pod.).
  • Prezentácia dát a výstupov v oblasti trhu práce na odborných konferenciách nie len v slovenskom, ale aj anglickom jazyku.
  • Sledovanie ekonomického vývoja a príprava prognóz pre trh práce.
  • Práca na projektoch pre potreby klientov.
  • Dáta a výstupy na ktoré sa budeme môcť spoľahnúť.
Chceme práve teba ak:
  • Máš rád/a štatistické a analytické spracovanie údajov z databáz a máš chuť dennodenne pracovať s dátami spoločnosti Profesia, ktoré zbierame už 20 rokov.
  • Rád/a pripravuješ hĺbkové analýzy a následne ich interpretuješ.
  • Vieš zrozumiteľne interpretovať dáta aj laickej verejnosti.
  • Nerobí ti problém pravidelne overovať a analyzovať štatistické údaje pre určenie prognóz budúcich trendov.
  • Rád/a sa podieľaš na marketingových výskumoch, zostavuješ zmysluplné otázky v dotazníkoch, vyznáš sa v analýze kvalitatívnych a kvantitatívnych údajov a robí ti radosť, keď zistíš niečo zaujímavé...

Čo od teba očakávame?

Oceníme, ak si tímový hráč (vo firme máme ešte 4 mimoriadne šikovné analytičky). Na analytičkách v Profesii si ceníme, že sú veľmi zvedavé.
Bude skvelé, ak si vieš svoju prácu prioritizovať a na tvoje výstupy sa budeme vedieť spoľahnúť. Na vyťahovanie dát z nášho DWH budeš potrebovať znalosť SQL. Znalosť R je výhodou, ale vieme pracovať aj na tom, aby si túto znalosť v Profesii získal, ak ňou ešte nedisponuješ. Znalosť Excelu vnímame ako samozrejmosť.
Veľkou výhodou pre teba bude ak dokážeš dáta vizualizovať. Vo firme používame Tableau, ale ak ti vyhovuje niečo iné, ukáž nám to.

A čo ti ponúkame my?

  • Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
  • Práca v otvorenej a neformálnej firemnej kultúre, kde radi skúšame nové veci.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Zaujímavé benefity (2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

Svoj životopis pošli, ak spĺňaš nasledujúce požiadavky (nemusíš všetky):
• Máš dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.
• Schopnosť vnímať veci v súvislostiach a riešiť problémy komplexne.
• Skúsenosť so štatistickým softwarom.
• Analytické myslenie, zmysel pre detail, vzťah k štatistike a ovládanie metód štatistických výpočtov.
• Angličtina je samozrejmosť a ak hovoríš po fínsky, dohodneš sa aj s našimi majiteľmi :-)
• „Matfyzáci“ to u nás vždy ďaleko dotiahli, ale aj iná VŠ je fajn. Ideálne v odboroch ekonómia, matematika alebo štatistika. A ak si ešte neskončil, tak to nevadí. Životopis pošli aj tak.
Po reagovaní na pracovnú ponuku sa ti zobrazia 3 otázky, ktoré sú súčasťou výberového konania.

Kontaktná osoba

Jana Polednová

We are a member of Alma Career family.

ID: 4048230  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac