IT firma roka 2018 a 2019

Produktový manažér pre B2B časť Profesia.sk

Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiacPlat bude závislý od tvojich pracovných skúseností, čaká ťa aj 13.plat.
Termín nástupu
ihneď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Tvojou zodpovednosťou bude viesť produktový tím zodpovedný za vylepšovanie časti Profesie pre firmy.
  • Najprv zanalyzuješ správanie a potreby našich klientov prostredníctvom skúmania dát, rozhovorov s klientmi alebo zbieraním spätnej väzby z ostatných oddelení (najmä zo supportu a obchodného oddelenia).
  • Na základe toho pripravíš návrhy na nové "fičuríny", ktoré klientom zlepšia život na našom webe.
  • Celý návrh potom rozbiješ na menšie časti, ku ktorým napíšeš technické špecifikácie pre programátorov.
  • Následne dohliadaš na celý proces: od implementácie, cez testovanie až po nasadenie.
  • Pri nasadení nových features musíš samozrejme spolupracovať s marketingovým oddelením, aby sa o novinke dozvedeli nielen naši klienti, ale aj ostatné oddelenia.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti s produktovým manažmentom na webovom produkte.
  • Skúsenosť s webovou analytikou (napr. Google Analytics).
  • Očakávame, že máš analytické myslenie, zaujímajú ťa čísla, rád/rada robíš analýzu daného čiastkového problému a navrhuješ riešenia. Inšpiruješ sa osvedčenými postupmi najväčších svetových hráčov na internete.
  • Skúsenosti s user researchom: user testing, AB testing, prototypovanie, user interviews.
  • Schopnosť zrozumiteľne písať technické špecifikácie.
  • Schopnosť rozbíjať problém na menšie časti.
  • Pravidelné meranie implementovaných zmien a naladenie na „data driven“ kultúru.
  • Základy programovania sú výhodou.
  • Základná znalosť MySQL je výhodou.
  • Učenlivosť - aby si sa niektoré veci naučil/a aj sám/sama, bez toho, aby sme ti k tomu dávali návod.
  • Oceníme, ak máš svetonázor na čokoľvek, na čom robíš a rád/rada ho budeš zdieľať so svojimi kolegami.
  • Znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou, pretože veľa odbornej literatúry nájdeš iba v angličtine.
  • Bežne kupujeme anglické knihy - je to jeden z benefitov, ktorý ponúkame.

A čo ti ponúkame my?

  • Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Férová šéfka, ktorá ťa vie usmerniť a podporiť tvoje nápady a veľa nového ťa naučí, ak budeš chcieť a budeš otvorený/á zmenám.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v danej oblasti (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie, 13. plat a iné).
  • Táto pracovná ponuka je na záskok kolegynky, ktorá si ide plniť svoje rodičovské povinnosti.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FBfiremnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak máš o pozíciu záujem, pošli nám svoj životopis a napíš, na akých projektoch si pracoval/a.

  • V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 2 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu. Ďakujeme!

  • Odpovedáme každému, ale kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3995143  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac