Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Produktový manažér pre B2B časť Profesia.sk

Produktový manažér pre B2B časť Profesia.sk

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 900 EUR/mesiacPlat bude závislý od tvojich pracovných skúseností, čaká ťa aj 13.plat.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Tvojou zodpovednosťou bude viesť produktový tím zodpovedný za vylepšovanie časti Profesie pre firmy.
  • Najprv zanalyzuješ správanie a potreby našich klientov prostredníctvom skúmania dát, rozhovorov s klientmi alebo zbieraním spätnej väzby z ostatných oddelení (najmä zo supportu a obchodného oddelenia).
  • Na základe toho pripravíš návrhy na nové "fičuríny", ktoré klientom zlepšia život na našom webe.
  • Celý návrh potom rozbiješ na menšie časti, ku ktorým napíšeš technické špecifikácie pre programátorov.
  • Následne dohliadaš na celý proces: od implementácie, cez testovanie až po nasadenie.
  • Pri nasadení nových features musíš samozrejme spolupracovať s marketingovým oddelením, aby sa o novinke dozvedeli nielen naši klienti, ale aj ostatné oddelenia.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti s produktovým manažmentom na webovom produkte.
  • Skúsenosť s webovou analytikou (napr. Google Analytics).
  • Očakávame, že máš analytické myslenie, zaujímajú ťa čísla, rád/rada robíš analýzu daného čiastkového problému a navrhuješ riešenia. Inšpiruješ sa osvedčenými postupmi najväčších svetových hráčov na internete.
  • Skúsenosti s user researchom: user testing, AB testing, prototypovanie, user interviews.
  • Schopnosť zrozumiteľne písať technické špecifikácie.
  • Schopnosť rozbíjať problém na menšie časti.
  • Pravidelné meranie implementovaných zmien a naladenie na „data driven“ kultúru.
  • Základy programovania sú výhodou.
  • Základná znalosť MySQL je výhodou.
  • Učenlivosť - aby si sa niektoré veci naučil/a aj sám/sama, bez toho, aby sme ti k tomu dávali návod.
  • Oceníme, ak máš svetonázor na čokoľvek, na čom robíš a rád/rada ho budeš zdieľať so svojimi kolegami.
  • Znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou, pretože veľa odbornej literatúry nájdeš iba v angličtine.
  • Bežne kupujeme anglické knihy - je to jeden z benefitov, ktorý ponúkame.

A čo ti ponúkame my?

  • Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Férová šéfka, ktorá ťa vie usmerniť a podporiť tvoje nápady a veľa nového ťa naučí, ak budeš chcieť a budeš otvorený/á zmenám.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v danej oblasti (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie, 13. plat a iné).
  • Táto pracovná ponuka je na záskok kolegynky, ktorá si ide plniť svoje rodičovské povinnosti.

Ideš do toho s nami?

- Ak máš o pozíciu záujem, pošli nám svoj životopis a napíš, na akých projektoch si pracoval/a.

- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 2 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu. Ďakujeme!

- Odpovedáme každému, ale kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3995143  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac