Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Telesales Representative pre spoločnosť Profesia

Telesales Representative pre spoločnosť Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Termín nástupu
asap alebo dohodou
1 300 EUR/mesiac+ kvartálne obchodné odmeny a 13. garantovaný plat

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Predaj produktov a služieb spoločnosti Profesia.
  • Starostlivosť o súčasných a nových klientov.
  • Aktívna e-mailová a telefonická komunikácia so súčasnými aj potenciálnymi klientmi.
  • Analyzovanie potrieb existujúcich klientov a následné vytváranie cenových ponúk.
  • Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov predaja.
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.
  • Participácia na pridelených úlohách.
  • Aktívny prístup k problematike ľudských zdrojov, on-line recruitmentu a trhu práce.

Čo od teba očakávame?

  • Minimálne SŠ, VŠ vzdelanie.
  • Skúsenosť s telefonickým kontaktom so zákazníkmi minimálne 2 roky.
  • Sebadôvera a neostýchavosť v telefonickom kontakte.
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom).
  • Znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou, ale nie podmienkou.
  • Veľkou výhodou je znalosť a obchodovanie s on-line službami.
  • Zameranie na aktívne plnenie cieľov a dosahovanie výsledkov.
  • Pozitívne naladenie a dobrú adaptáciu na zmeny.
  • Súťaživosť, proaktívnosť.

A čo ti ponúkame my?

  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní.
  • Práca v tíme pohodových kolegov: špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti HR, trhu práce, on-line a iné (domáce a zahraničné konferencie).
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Zaujímavé benefity (Multisport alebo Golem karta, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné zaujímavé a rôznorodé aktivity).
  • Bonusy za plnenie cieľov, odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
  • Kopec srandy na spoločných akciách.
  • Pocit, že niekam patríš, že si súčasť firmy a že s tebou počítame.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list , kde napíšeš, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Jana Polednová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3935306  Dátum zverejnenia: 9.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac