Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Hlavný účtovník/účtovníčka pre spoločnosť Profesia

Hlavný účtovník/účtovníčka pre spoločnosť Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacplat bude prehodnotený od vašich predchádzajúcich skúseností, čaká vás aj 13.plat.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Komplexné vedenie podvojného účtovníctva a dennodenná spolupráca s finančným managerom, ktorý riadi celé oddelenie.
  • Spracovanie daňových priznaní, výkazov, DPH.
  • Príprava mesačných závierok.
  • Komunikácia s daňovým úradom, audítormi.
  • Mesačný reporting, komunikácia s materskou spoločnosťou Alma media a sesterskými spoločnosťami v skupine v anglickom jazyku.
  • Spracovanie vnútro-firemných reportov.
  • Príprava podkladov pre pravidelnú mesačnú fakturáciu voči sesterským spoločnostiam v Českej republike a Maďarsku.
  • Odborná podpora na ekonomickom oddelení.
  • Participácia pri príprave podkladov pre mzdy/komunikácia s externou mzdárkou.
  • Spolupodieľanie sa pri vytváraní vnútro-firemných procesov, smerníc, procedúr.
  • Spolupráca s inými oddeleniami.

Čo od teba očakávame?

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie zamerané na účtovníctvo, dane, financie.
  • Prax min. 2-3 roky na pozícii Hlavného účtovníka.
  • Výborná znalosť účtovnej a daňovej problematiky.
  • Dobrá znalosť MS Excel, nevyhnutnosť.
  • Znalosť anglického jazyka aktívne podmienka.
  • Zmysel pre precíznosť a detail.
  • Schopnosť ďalej sa vzdelávať v danej problematike.
  • Analytické myslenie, samostatnosť, proaktivita, systematický prístup k práci, zodpovednosť, presnosť a tímovosť.

A čo ti ponúkame my?

  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí vás vedia inšpirovať.
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (on-line, domáce aj zahraničné konferencie).
  • Zaujímavé benefity (ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, plne hradené stravné lístky, firemné akcie a mnohé iné...).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

Ak máte záujem zúčastniť sa pohovoru, nevyhnutnou súčasťou je zaslanie životopisu a motivačného listu, kde napíšete, prečo reagujete práve na túto pozíciu.

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3872791  Dátum zverejnenia: 18.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac