IT firma roka 2018 a 2019

Dobrovoľníčka / dobrovoľník so srdcom na Profesia days Bratislava 4.- 5. marec 2020

Na Slovensku má pracovnú skúsenosť s kolegom so zdravotným znevýhodnením len 16 % opýtaných (vzorka 2443 respondentov). Podľa našich zistení sú dôvodom najmä obavy – na strane zamestnávateľov aj uchádzačov o prácu. V Profesii sme vytvorili program Výpomoc so srdcom, prostredníctvom ktorého ukazujeme príklady dobrej praxe a riešenia, ktoré búrajú predsudky. Prepájame firmy s odborníkmi na pracovné začlenenie. Firmy majú životopisy ľudí so zdravotným znevýhodnením na profesia.sk bezplatne.
Na Profesia days v Bratislave budeme uchádzačom o prácu poskytovať kariérne a legislatívne poradenstvo, pomáhať s tvorbou životopisu, vyhľadávaním ponúk a s oslovením potenciálneho zamestnávateľa priamo na výstavnej ploche. Sami to však nezvládneme a preto hľadáme práve Teba, aby sme spolu pomohli tým, ktorí na trhu práce nemajú rovnakú štartovaciu čiaru. Preto neváhaj a pridaj sa k nám!
Miesto práce
Incheba Expo Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
4.3.2020
Druh pracovného pomeru
internship, stáž

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Na Profesia days v Bratislave v termíne 4.-5.3.2020:

  • komunikácia, poradenstvo pre ľudí so zdravotným znevýhodnením
  • práca s portálom profesia.sk (tvorba životopisu a vyhľadanie ponúk)
  • pomoc uchádzačom s prepojením na vystavovateľov priamo na ploche

Čo od teba očakávame?

• nie si ľahostajná (ý) k ľuďom so zdravotným či iným znevýhodnením
• rada/rád pomáhaš a počúvaš druhých
• si empatická (ý) a otvorená (ý) voči novým skúsenostiam
• máš dobré komunikačné zručnosti
• rada/rád spoznávaš nových ľudí a nebojíš sa ich osloviť
• vieš byť k dispozícii 4 až 6 hodín denne 4. a 5. marca 2020 v Bratislave (v čase od 8,00 do 19,00 h.).

A čo ti ponúkame my?

• zaškolenie (2.marca v poobedňajších hodinách), na ktorom z teba spravíme experta na tvorbu životopisu
• možnosť stať sa členom tímu Profesia, spoznať profesionálov (nielen) z oblasti HR
• občerstvenie a pitný režim počas oboch dní
• potvrdenie o účasti (využiteľné aj pre tvoj životopis)

A ak študuješ psychológiu, sociálnu prácu, špeciálnu alebo liečebnú pedagogiku, môže ti to pomôcť k tvojej budúcej praxi. Plusom je aj iná skúsenosť s ľuďmi so znevýhodnením.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FBfiremnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak máš záujem zúčastniť sa pohovoru, nevyhnutnou súčasťou je zaslanie životopisu a motivačného listu, kde napíšeš, prečo reaguješ práve na túto pozíciu a aké zaujímavé skúsenosti máš za sebou z oblasti dobrovoľníctva alebo práce s ľuďmi so zdravotným znevýhodnením.

  • Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Adresa spoločnosti

Profesia, spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3850995  Dátum zverejnenia: 17.1.2020