Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Produktový manažér/manažérka pre nový CRM systém - spoločnosť Profesia

Produktový manažér/manažérka pre nový CRM systém - spoločnosť Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
3 000 - 4 000 EUR/mesiacmin. 3000 EUR, plat bude prehodnotený od vašich predchádzajúcich skúseností. Čaká vás aj 13.plat.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Vedenie tímu integrácie nového CRM systému - Pipedrive.
  • Analýza a audit potrieb interných zákazníkov.
  • Vedenie vývoja a rozvoj hlavných interných nástrojov (stringové nástroje- nástroj na spravovanie jazykových mutácii, NPS, Edujobs-sk, pozicie.sk, mensie wordpress weby...).
  • Integrácia a rozvoj externých systémov (SharePoint, Slack, Ticketovací systém - Jira, CRM, DataWarehouse).
  • Zodpovednosť za UX / UI návrhu a rozvoja systémov.
  • Návrhy na zlepšenie nástrojov a ich vzájomné prepojenie.
  • Administrátor vybraných interných systémov.
  • Udržiavanie nástrojov a produktov počas ich životnosti.
  • Koordinácia a prijímanie požiadaviek od interných zákazníkov.
  • Koordinácia a komunikácia s externými dodávateľmi.
  • Vytváranie projektových plánov projektov.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosť s integráciou CRM systému.
  • Všeobecný rozhľad v oblasti firemných nástrojov.
  • Výhodou sú základné programátorské skúsenosti.
  • Vlastný svetonázor na výber technológii a dodávateľov pre stredne veľké firmy.
  • Schopnosť analyzovať požiadavky a potreby užívateľov.
  • Pochopenie pre User Experience, schopnosť realizovať interné školenia pre zamestnancov pri zavádzaní nových systémov.
  • Skúšanie nových technológií a ich prípadná integrácia.
  • Analytické myslenie, komunikatívnosť , prezentačné schopnosti.
  • Znalosť angličtiny na úrovni B2.

A čo ti ponúkame my?

  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí vás vedia inšpirovať.
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme.
  • Výborné podporujúce prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (on-line, domáce aj zahraničné konferencie).
  • Zaujímavé benefity (ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie...).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak máte záujem zúčastniť sa pohovoru, nevyhnutnou súčasťou je zaslanie životopisu a motivačného listu, kde napíšete, prečo reagujete práve na túto pozíciu a aké zaujímavé výsledky máte za sebou z hľadiska implementácie CRM systému .
- Ak budete reagovať na túto ponuku, zobrazia sa vám 3 otázky, ktoré sú dôležitou súčasťou výberového konania.

- Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3819392  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 - 4 000 EUR/mesiacmin. 3000 EUR, plat bude prehodnotený od vašich predchádzajúcich skúseností. Čaká vás aj 13.plat.