1 600 - 1 800 EUR
Pracuj v Office roka 2017!

Frontend programátor pre Profesia.sk

Staň sa súčasťou produktového tímu najväčšieho job-portálu na Slovensku a spoznaj nových inšpiratívnych kolegov a kolegyne :)

Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1600 eur, záleží však od predchádzajúcich skúseností, čaká ťa aj 13.plat
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Vývoj prezentácií spoločností vo vlastnom dizajne pre Profesia.sk, Profesia.cz a Workania.hu.
  • Tvorba HTML kódu na základe dodaných podkladov, s použitím responzívneho Boostrap4 frameworku a SCSS.
  • Úprava a údržba existujúcich dizajnových ponúk.

Príklad č.1
Príklad č.2

Nástroje a technológie, ktoré používame:
  • HTML, Bootstrap
  • LESS, SCSS
  • PHP
  • Javascript, Vue.js, Webpack
  • Tasky riešime systémom Kanban
  • Verzionujeme cez Git, máme vlastný GitLab server, cez ktorý riešime pull requesty a code review

Budeme radi, ak z toho poznáš čo najviac, ale čo nevieš, to ťa u nás radi naučíme.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti s frontend vývojom: HTML, LESS, SCSS, Javascript (uvítame aj šikovných absolventov, ktorí pracovali popri škole).
  • Znalosť Vue.js alebo iného reaktívneho frameworku výhodou.
  • Základnú znalosť PHP
  • Skúsenosti s ADOBE products (podklady sú dodávané v PSD, PDF, AI)
  • Skúsenosti s prácou v niektorom nástroji na správu zdrojových kódov - ideálne GIT.
  • Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať.
  • Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a technickú znalosť anglického jazyka.

A čo ti ponúkame my?

  • Priateľská atmosféra v tíme.
  • Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy, online kurzy.
  • Dostaneš počítač a OS podľa tvojej preferencie (linux alebo macOS).
  • Masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné.
  • 13. plat a odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti
  • Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu a na HPP/živnosť.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a v reakcii na túto ponuku budeš mať krátke otazky, kde sa ťa spýtame aj na odkazy na projekty, na ktorých si pracoval/pracuješ.

  • Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3735643   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1600 eur, záleží však od predchádzajúcich skúseností, čaká ťa aj 13.plat