Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Sales representative pre produkt spoločnosti Profesia

Sales representative pre produkt spoločnosti Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
min. 1100 EUR (v závislosti od skúseností) + provízie z predaja pri splnení plánu

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Zodpovednosť za predaj služieb B2B klientom produktov Domelia.sk a Domelie.cz spoločnosti Profesia a nadväzovanie obchodných kontaktov.
  • Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov v rámci SR, prípadne ČR, a partnerov na spoluprácu, starostlivosť o súčasných a nových klientov v súlade s kvartálnymi plánmi produktu.
  • E-mailová a telefonická komunikácia so súčasnými a potenciálnymi klientami, prípadná osobná komunikácia pri prezentácii a predaji služieb produktov (osobné stretnutia, účasť na výstavách, veľtrhoch a pod.).
  • Tvorba, evidencia a aktualizácia databázy klientov.
  • Zodpovedanie za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov predaja.
  • Zisťovanie a analyzovanie potrieb klientov.
  • Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
  • Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií.
  • Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému.
  • Participácia na pridelených úlohách na projektoch.

Čo od teba očakávame?

  • Prax na podobnej pozícii v oblasti obchodu minimálne 1-2 roky.
  • Ukončené min. SŠ s maturitou, VŠ.
  • Veľkou výhodou je znalosť a obchodovanie s on-line službami.
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom).
  • Znalosť nemeckého jazyka, orientácia v HR témach, na trhu práce alebo v zdieľanej ekonomike veľkou výhodou, ale nie podmienkou.
  • Dôležitá je pre nás tímovosť, proaktivita a logické uvažovanie.
  • Optimizmus, túžbu prekračovať stanovené ciele.
  • Ochotu čeliť novým výzvam.
  • Spolupodieľanie sa na dobrej atmosfére v tíme.

A čo ti ponúkame my?

  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní.
  • Práca v tíme pohodových kolegov: špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti HR, trhu práce, on-line a iné (domáce zahraničné konferencie).
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné zaujímavé a rôznorodé aktivity).
  • Bonusy za plnenie cieľov, odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
  • Kopec srandy na spoločných akciách.
  • Pocit, že niekam patríš, že si súčasť firmy a že s tebou počítame.

Ideš do toho s nami?

V prípade vášho záujmu, nám prosím pošlite spolu so životopisom aj motivačný list, kde uvediete prečo máte záujem o danú pozíciu.

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3578358  Dátum zverejnenia: 17.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1100 EUR (v závislosti od skúseností) + provízie z predaja pri splnení plánu