Pracuj v Office roka 2017!

Junior Fullstack Developer PHP programátor pre nový produkt spoločnosti Profesia

Púšťame sa do tvorby nového produktu, ktorý má uľahčiť a zefektívniť administratívu najmä ľuďom pracujúcim v oblasti HR. Staň sa spolutvorcom nového produktu spoločnosti Profesia a poď nám pomôcť.
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1800-2000 EUR, záleží však od programátorských skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat.
Termín nástupu
01.01.2019 (dohodou)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Tvorba front-endu pre produkt (Bootstrap 4), spolupráca s back-end programátorom, ale občas bude potrebné upraviť prípadne vytvoriť nový API endpoint a zapracovať business pravidlá.
  • Implementácia, vývoj nových funkcionalít stránok a jej administračného nástroja.
  • Optimalizácia kódu a riešenie hlásených chýb.
  • Verziovanie kódu v Gite, písanie testov (unit/funkcionálne).
  • Udržiavanie aktuálnosti technológií produktu, prípadne voľba nových technológií prospešných pre produkt.

Použité technológie:
  • ako úložisko dát používame MariaDb, ku ktorému pristupujeme cez Doctrine ORM
  • projekt je vyvíjaný na Symfony 4
  • na tvorbu frontendu budeš potrebovať HTML5 / CSS, Bootstrap 4, javascript
  • na prácu používame PHP Storm, git, gitlab
  • lokálne vyvíjame vo vagrante, prip. v dockeri
  • na prioritizáciu úloh z task-reportingového systému používame systém Kanban.

Čo od teba očakávame?

  • Hľadáme Symfony programátora, ktorý má skúsenosti s prácou na Symfony projekte.
  • Potrebujeme však, aby si mal/a schopnosť písať správne štrukturovaný a testovateľný kód.
  • Skúsenosti s prácou v niektorom nástroji na správu zdrojových kódov - ideálne GIT.
  • Základnú znalosť Unix/Linux.
  • Záujem o nové technológie a chuť na sebe pracovať .
  • Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť.
  • Technickú znalosť anglického jazyka.
  • Budeme radi, ak budeš iniciatívny/a, samostatný/á, zvedavý/á a privítame aj tvoje ďalšie kvality :-)

A čo ti ponúkame my?

  • Priestor na chyby, čas na experiment, veľa možností podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktu.
  • Pravidelné interné technologické workshopy (SOLID, Javascript, OOP a iné).
  • Práca v tíme pohodových kolegov, neformálne prostredie.
  • Možnosť pracovať na HPP alebo na živnosť.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a ďalšie).
  • 13. plat.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám čo to o sebe, hlavne, čo všetko máš už programátorsky za sebou. Spomeň, prosím, konkrétne weby (nie je problém spomenúť aj to, čo si začal/a a ešte na tom pracuješ). Proste, čím všetkým sa vieš pochváliť. Prípadne napíš, čo si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2018 (ostáva ešte 31 dní)

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3531221   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1800-2000 EUR, záleží však od programátorských skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat.