Pracuj v Office roka 2017!

Support Specialist pre produkt spoločnosti Profesia

Poď do Profesie robiť zákaznícku podporu pre jeden z našich produktov Domelia, ktorý podporuje systém zdieľanej ekonomiky vytváraním komunity ľudí, ktorá si navzájom pomáha službami v domácnostiach.
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1100 EUR, zaleží však od skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Rád pomáhaš ľudom, „pátraš“ po informáciách na nete a nerobí ti problém dennodenná práca na PC?
  • Telefonovanie patrí medzi tvoje hobby, máš príjemný hlas a vyhľadávaš neustály kontakt s ľuďmi?
  • Dokážeš rýchlo písať na klávesnici tak, že sa ti občas prehreje a gramatika so štylistikou ti nerobia žiadny problém?
  • Zodpovednosť a dôslednosť sú tvojimi najlepšími vlastnosťami?
  • Z práce odchádzaš až po dokončení všetkých úloh?
  • Si trpezlivý, diplomatický a ústretový k ľuďom, ktorí nie sú až takí šikovní ako ty?:)
  • Spíkuješ po anglicky a dokážeš v tejto reči aj písať?
  • Ak ovládaš aj jazyk našich južných susedov, máš obrovské PLUS!
  • Si prispôsobivý a nemáš problém robiť občas veci aj nad rámec svojej zodpovednosti?
  • Každé ráno vstávaš s dobrou náladou a dokážeš si ju udržať po celý deň?
  • Si detailista, rád skúmaš a učíš sa nové veci?
  • Dokážeš myslieť technicky a analyticky?
  • Rád tráviš čas na facebooku a si ochotný pracovne používať tento nástroj (odpovedanie na otázky typu: „hľadám prácu..., ako si vytvorím profil?, ako mám postupovať? a pod.)

Toto je profil nášho „supporťáka“, ktorý je dennodenne v elektronickom a telefonickom kontakte s používateľmi (pomocníkmi, domácnosťami a firmami), rieši rôzne požiadavky, otázky, reklamácie, návrhy na zlepšenie našich stránok a pod.
Vždy rád a ochotne pomôže s otázkami ohľadne používania stránky, s orientáciou a navigovaním používateľov na našich stránkach Domelia.sk, Domelie.cz, príp. Domelia.hu a na našej aplikácii Domelia. Zúčastňuje sa podujatí súvisiacich s trhom práce a kedykoľvek ochotne poskytne informácie o našich službách.
Pomáha s niektorými technickými informáciami na stránke, ak nie sú náhodou funkčné, hlási chybu.
Testuje stránku a komunikuje s členmi v produktovom tíme.
Taktiež dennodenne komunikuje s ekonomickým oddelením, príp. Customer Support oddelením.

Čo od teba očakávame?

  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie.
  • Skúsenosti na podobnej pozícii veľkou výhodou.
  • Pozitívny vzťah ku komunikácii s používateľmi produktu (elektronicky, telefonicky).
  • Príjemný hlas, komunikatívnosť, ústretovosť, dôslednosť, zodpovedný prístup k práci, trpezlivosť, zákaznícky orientovaná osobnosť, zodpovednosť.
  • Podmienkou je dobrý písomný prejav (ovládanie gramatiky, štylizáciu viet) a ovládanie anglického jazyka (ústne aj písomne)
  • Strojopis, technické myslenie, ovládanie maďarského jazyka veľkou výhodou.
  • Budeme radi, ak budeš iniciatívny/a, samostatný/á, zvedavý/á a privítame aj tvoje ďalšie kvality :-)

Motto tvojho budúceho nadriadeného:
"Most people are average, so we build a team of average people who, when they're working together, outperform teams with above-average people. Our goal is not to find a rockstar, but to make a strong team out of average people who complement each other."

A čo ti ponúkame my?

  • Zaujímavé benefity - (flexibilná pracovná doba po zabehnutí, narodeninové voľno, 2 dni dovolenky navyše, masáže, ovocie vo firme, firemné akcie a ešte veľa iných príjemných vecí, prezradíme na pohovore:).
  • 13. plat a odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
  • Možnosť ďalej sa vzdelávať na školeniach (online kurzy sú tiež jednou z možností).
  • Pozor! Nečaká na teba dress code, máme open space a na vykanie v Profesii môžeš tiež zabudnúť.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

Ak chceš byť našim Customer Support Specialist-om pre produkt Domelia, pošli nám prosím svoje CV, napíš nám pár slov o sebe a nezabudni vypracovať zadanie, ktoré na teba čaká v ďalšom kroku.
Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3520370   Dátum zverejnenia: 23.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1100 EUR, zaleží však od skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat