Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Support Specialist pre produkt spoločnosti Profesia

Support Specialist pre produkt spoločnosti Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 900 EUR, zaleží však od skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Rád pomáhaš ľudom, „pátraš“ po informáciách na nete a nerobí ti problém dennodenná práca na PC?
  • Telefonovanie patrí medzi tvoje hobby, máš príjemný hlas a vyhľadávaš neustály kontakt s ľuďmi?
  • Dokážeš rýchlo písať na klávesnici tak, že sa ti občas prehreje a gramatika so štylistikou ti nerobia žiadny problém?
  • Zodpovednosť a dôslednosť sú tvojimi najlepšími vlastnosťami?
  • Z práce odchádzaš až po dokončení všetkých úloh?
  • Si trpezlivý, diplomatický a ústretový k ľuďom, ktorí nie sú až takí šikovní ako ty?:)
  • Spíkuješ po anglicky a dokážeš v tejto reči aj písať?
  • Ak ovládaš aj jazyk našich južných susedov, máš obrovské PLUS!
  • Si prispôsobivý a nemáš problém robiť občas veci aj nad rámec svojej zodpovednosti?
  • Každé ráno vstávaš s dobrou náladou a dokážeš si ju udržať po celý deň?
  • Si detailista, rád skúmaš a učíš sa nové veci?
  • Dokážeš myslieť technicky a analyticky?
  • Rád tráviš čas na facebooku a si ochotný pracovne používať tento nástroj (odpovedanie na otázky typu: „hľadám prácu..., ako si vytvorím profil?, ako mám postupovať? a pod.)

Toto je profil nášho „supporťáka“, ktorý je dennodenne v elektronickom a telefonickom kontakte s používateľmi (pomocníkmi, domácnosťami a firmami), rieši rôzne požiadavky, otázky, reklamácie, návrhy na zlepšenie našich stránok a pod.
Vždy rád a ochotne pomôže s otázkami ohľadne používania stránky, s orientáciou a navigovaním používateľov na našich stránkach Domelia.sk, Domelie.cz, príp. Domelia.hu a na našej aplikácii Domelia. Zúčastňuje sa podujatí súvisiacich s trhom práce a kedykoľvek ochotne poskytne informácie o našich službách.
Pomáha s niektorými technickými informáciami na stránke, ak nie sú náhodou funkčné, hlási chybu.
Testuje stránku a komunikuje s členmi v produktovom tíme.
Taktiež dennodenne komunikuje s ekonomickým oddelením, príp. Customer Support oddelením.

Čo od teba očakávame?

  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie.
  • Skúsenosti na podobnej pozícii veľkou výhodou.
  • Pozitívny vzťah ku komunikácii s používateľmi produktu (elektronicky, telefonicky).
  • Príjemný hlas, komunikatívnosť, ústretovosť, dôslednosť, zodpovedný prístup k práci, trpezlivosť, zákaznícky orientovaná osobnosť, zodpovednosť.
  • Podmienkou je dobrý písomný prejav (ovládanie gramatiky, štylizáciu viet) a ovládanie anglického jazyka (ústne aj písomne)
  • Strojopis, technické myslenie, ovládanie maďarského jazyka veľkou výhodou.
  • Budeme radi, ak budeš iniciatívny/a, samostatný/á, zvedavý/á a privítame aj tvoje ďalšie kvality :-)

Motto tvojho budúceho nadriadeného:
"Most people are average, so we build a team of average people who, when they're working together, outperform teams with above-average people. Our goal is not to find a rockstar, but to make a strong team out of average people who complement each other."

A čo ti ponúkame my?

  • Zaujímavé benefity - (flexibilná pracovná doba po zabehnutí, narodeninové voľno, 2 dni dovolenky navyše, masáže, ovocie vo firme, firemné akcie a ešte veľa iných príjemných vecí, prezradíme na pohovore:).
  • 13. plat a odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
  • Možnosť ďalej sa vzdelávať na školeniach (online kurzy sú tiež jednou z možností).
  • Pozor! Nečaká na teba dress code, máme open space a na vykanie v Profesii môžeš tiež zabudnúť.

Ideš do toho s nami?

Ak chceš byť našim Customer Support Specialist-om pre produkt Domelia, pošli nám prosím svoje CV, napíš nám pár slov o sebe a nezabudni vypracovať zadanie, ktoré na teba čaká v ďalšom kroku.
Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3520370  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 900 EUR, zaleží však od skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat