Pracuj v Office roka 2017!

Stážista pre marketingové oddelenie Profesie

Príď stážovať na 4 mesiace do spoločnosti Profesia a využi príležitosť naučiť sa základy online marketingu.
Poď nám pomôcť hľadať najatraktívnejších zamestnávateľov Slovenska.
Hľadáme pomocníka/pomocníčku, ktorý/á sa chce prostredníctvom aktívnej spolupráce na marketingovej aktivite spoločnosti Profesia naučiť čo to o B2B marketingu.
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
200 eur/mesiac
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Zabezpečiť hladký priebeh registrácie firiem, ktoré prešli nominačnými kritériami na súťaž o Najatraktívnejšieho zamestnávateľa.
  • Dohliadnuť na bezproblémový priebeh ankety.
  • Príprava komunikačných podkladov pre náš obchodný team.
  • Získavanie spätnej väzby.
  • Spoluvytváranie komunikačnej kampane pre hlasujúcich.
  • Aktualizácia stránky www.najzamestnavatel.sk.
  • Aktívna participácia na fungovaní marketingového oddelenia.

Čo od teba očakávame?

  • Hľadáme študenta VŠ v odbore manažment, marketing, komunikácia alebo HR.
  • Očakávame logické a strategické myslenie orientované na výsledok.
  • Samostatnosť a zodpovednosť pri riešení zverených úloh.
  • Znalosť slovenského jazyka a dobrú znalosť práce s textom.
  • Trochu skúseností s Wordpressom a trošku viac s Excelom.
  • Zanietenie pre online marketing.
  • Teamovosť a veľkú výdrž pri neformálnych meetingoch marketingu.
  • Chuť a vôľu učiť sa nové veci.
  • min. 1 deň v týždni pracovať s nami v našich nových priestoroch - Office roka 2017.

A čo ti ponúkame my?

  • Príjemnú otvorenú atmosféru v celej firme.
  • Hodnotnú stáž počas zimného semestra, začiatok aj koniec pred skúškovým obdobím na marketingovom oddelení.
  • Možnosť získania jedinečnej skúsenosti a referencie pre tvoju ďalšiu kariéru.
  • Extrémnu flexibilitu pri tvojich časových možnostiach.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať .
  • Projektovú odmenu.
  • Aktívnu podporu od vedenia a otvorenosť tvojím novým nápadom.
  • Písomnú referenciu po absolvovaní stáže.
  • Stáž ponúkame od 15.08. do 31.12.2018.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Vytvor si konto na Profesia.sk a pošli nám svoj životopis.
  • Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám čo to o sebe, hlavne, čo všetko máš už za sebou z online marketingu alebo projektového manažmentu.
  • Odpovedaj na tri otázky, ktoré sú súčasťou tejto ponuky.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3459771   Dátum zverejnenia: 30.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   200 eur/mesiac