Hľadáme UX/UI dizajnéra/dizajnérku s citom pre minimalizmus a jednoduchosť

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á vie nie len pekne kresliť, ale zároveň sa bude aktívne podieľať na celom procese vývoja produktu Profesia.sk
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1800 EUR, zaleží však od predchádzajucich skúseností, čaká ťa aj 13.plat
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  •  Navrhovanie uživateľského rozhrania pre webové aplikácie s dôrazom na použiteľnosť.
  • Budeš pracovať na produkte Profesia.sk
  • Aktívna komunikácia s produktovým manažérom v oblasti analýzy a návrhu informačnej architektúry vrátane vytvárania wireframe-ov a prototypov.
  • Kódenie grafických návrhov do HTML podoby.
  • Študovanie si noviniek zo sveta UX/UI a webdesignu.
  • Dodržiavanie vizuálnej komunikácie značky.
  • Komunikácia s vývojármi a produktovými manažérmi.
  • Zber a vyhodnocovanie spätnej väzby od užívateľov.
  • Moderovanie user testingu.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti s User Experience, Front-end developmentom a produktovým dizajnom.
  • Skúsenosti s návrhom webov.
  • Poznáš zásady a princípy tvorby responzívneho designu a máš skúsenosti s responzívnym frameworkom Bootstrap.
  • Dokonale poznáš základné princípy grafického designu.
  • Poteší nás, ak máš skúsenosti s prácou s Google Analytics a nástrojom Hotjar.
  • Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni.
  • Skúsenosti s prácou s Adobe balíkom.
  • Skúsenosti s technológiami: CSS, HTML.
  • Precíznosť, kreativitu, systematickosť a analytické myslenie.
  • Veľkú mieru samostatnosti a schopnosť vedieť sa rozhodovať.
  • Estetické cítenie, zmysel pre detail, si otvorený/á voči konštruktívnej kritike a k tomu všetkému sa s radosťou vzdelávaš a pracuješ na sebe.

A čo ti ponúkame my?

  • Príjemnú otvorenú atmosféru v celej firme.
  • Možnosť podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktov.
  • Možnosť vybrať si, či chceš robiť na Win/Mac platforme.
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie, možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas a ďalšie).
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
  • 13. plat.
  • Možnosť pracovať na HPP alebo na živnosť.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám čo to o sebe, hlavne, čo všetko máš už za sebou z hľadiska navrhovania webov.
  • Spomeň prosím konkrétne stránky, nie je problém spomenúť aj to, čo si začal/a a ešte na tom pracuješ. Proste, čím všetkým sa vieš pochváliť. Prípadne napíš, čo si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť.

Po reagovaní na pracovnú ponuku sa ti zobrazí 1 krátka názorová otázka, ktorá je súčasťou výberového konania.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 41 dní)
Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslať životopis
ID: 3447297   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1800 EUR, zaleží však od predchádzajucich skúseností, čaká ťa aj 13.plat